Ajax in het Ajax Museum. Deze geschiedenis is rijk en veelbewogen, spannend als een jongensboek en vol emotie en heldendom. Het museum brengt het verhaal letterlijk in beeld en toont zowel de eerste partijtjes op een grasveldje aan de rand van Amsterdam rond 1900 als de legendarische Europa-Cupwedstrijden die wereldwijd miljoenen televisiekijkers boeiden. U wordt geconfronteerd met een schat aan voorwerpen uit de rijke clubgeschiedenis zoals vergeten oude foto's, historische documenten, felbegeerde bekers, trofeeën en persoonlijke bezittingen van (ex-)spelers. Een rondleiding door de Amsterdam ArenA is een machtige ervaring voor jong en oud. Verschillende mogelijkheden Behalve voor de algemene World of Ajax-tour kunt u ook kiezen voor een tour waarin dieper wordt ingegaan op een speciaal onderwerp zoals veiligheid, bouw, techniek of organisatiekunde. Voor kinderen tot en met 12 jaar (en hun ouders of begeleiders) worden speciale rondleidingen georganiseerd die zeer geschikt zijn voor verjaardagspartijtjes en schoolreisjes. Een kinderfilmpje, een voetbalquiz, spelletjes, een prijsuitreiking en een cadeautje voor alle kinderen maken deze tour tot een uitje om nooit te vergeten. Een bezoek aan World of Ajax kan soms worden gecombineerd met een gratis bezoek aan de training van het eerste of tweede elftal van Ajax. Het trainingsveld ligt naast de Amsterdam ArenA. De dagen waarop getraind wordt en de aanvangstijden van deze trainingen staan op de internetpagina van Ajax (www.ajax.nl) en op AT5- teletekst (pagina 510). De aangegeven dagen en tijdstippen zijn altijd onder voorbehoud aangezien de trainer tot op het laatste moment wijzigingen in het schema kan doorvoeren. Honderd jaar voetbalgeschiedenis in het Ajax Museum. Unieke culinaire mogelijkheden met Verhaaf Party Catering. Verhaaf Party Catering In combinatie met een rondleiding, een bezoek aan het Ajax Museum en de Official Ajax Fanshop maat Verhaaf Party Catering het u mogelijk gebruik te maken van diverse culinaire arrangementen. Een greep uit vele mogelijkheden: een onvergetelijke champagne-ontvangst op de Koninklijke Loge, een heerlijk lunch- of dinerbuffet in een locatie met een spectaculair uitzicht op het veld. Voor en na een wedstrijd biedt de ArenA Pub volop gezelligheid voor een drankje. Ook op alle andere dagen van het jaar worden hier culinaire mogelijkheden geboden. Tijdens de rondleidingen wordt hier een kopje koffie gedronken, maar de ArenA Pub is ook een geschikte locatie voor uw borrel of feest. Tarief World of Ajax Totaal (2 uur durende rondleiding door het stadion en het Ajax Museum inclusief koffie en een videopresentatie): kinderen t/m 12 jaar 17,00, volwassenen (vanaf 13 jaar) 19,50. Groepen van ten minste 20 personen krijgen 2,00 korting per persoon. Tarief World of Ajax Starter (1 uur durende rondleiding door het stadion en het Ajax Museum): kinderen t/m 12 jaar 12,50, volwassenen (vanaf 13 jaar) 15,00. Groepen van ten minste 20 personen krijgen respectievelijk 1,25 en 1,50 korting per persoon. Tarief kinderrondleiding (2 uur durende tocht door het stadion en het Ajax Museum inclusief limonade, voetbalquiz, spelletjes, prijsuitreiking en cadeautje): kinderen t/m 12 jaar 17,00, volwassenen (vanaf 13 jaar) 19,50. Informatie en reserveringen: 020-3111336. AJAX PRESENTATIEGIDS 2000 - 2001

Presentatiegids (1987-2013) | 2000 | | pagina 109