Lang leve Ajax! Na het afgelopen seizoen, dat toch nog de Nederlandse beker bracht, is de gehele Ajax-organisatie klaar voor het jaar waarin we 100 worden, en waarin we er alles aan gaan doen om kampioen te worden. Veel veranderingen zijn aangebracht, zowel in de selectie als in de technische staf. De oefenvelden bij de Arena zijn totaal vernieuwd, en er zijn goede afspraken voor het hoofdveld. Onze supporters zijn achter Jan Wouters en het elftal blijven staan, ondanks soms tegenvallende resultaten. Nu is het tijd om weer te werken voor resultaten die bij Ajax horen: een kampioenschap en succes in de nieuwe UEFA-competitie. Naast de vele veranderingen in Amsterdam zijn in de afgelopen maanden drie projecten afgerond die voor de toekomst van Ajax van groot belang zijn: Zuid-Afrika, België en Ghana. In Zuid- Afrika en Ghana is het potentieel aan jeugdige voetballers enorm. Met goede training en begeleiding verwachten we hier in drie tot vijf jaar grote spelers uit. Ook in België is de ontwikkeling van jeugdspelers achtergebleven en onze nadruk ligt ook daar op het opzetten van de allerbeste jeugdopleiding. Onze investeringen gaan zeker vruchten afwerpen, zowel voor het lokale eerste elftal als, op termijn, voor Ajax in Amsterdam. We zullen onze supporters gedurende het seizoen op de hoogte houden van de prestaties van deze verenigingen, die nu deel uitmaken van de Ajax-familie. Ajax staat voor topprestaties, voor aanvallend, technisch, creatief en brutaal voetbal. Al onze medewerkers en vrijwilligers binnen Ajax popelen om van het seizoen 1999-2000 iets moois te maken. Degenen onder u die ook nog aandeelhouder zijn van Ajax, wil ik alleen zeggen dat ons financiële beleid ongewijzigd zal blijven: investeren voor de toekomst en financiële jaarresultaten die gezond zijn. Niets is echter belangrijker dan het ontwikkelen en koesteren van onze talenten en het leveren van goede voetbalprestaties. Iedere voetballiefhebber in de wereld kent Ajax - dat zal zo blijven! Frank Kales Algemeen directeur AFC Ajax NV AJAX PRESENTATIEGIDS 1999-2000

Presentatiegids (1987-2013) | 1999 | | pagina 9