Uw onvoorwaardelijke steun Al voor het einde van het lopende seizoen is iedere club druk doende zijn selectie voor het volgende voetbaljaar in te vullen. Wij bij Ajax uiteraard ook. Ieder jaar leidt dat weer tot mutaties in de selectie. Alle Ajacieden kijken dan ook telkens weer reikhalzend uit naar deze presentatiegids, want daarin staan alle wetenswaardigheden over de spelers te lezen. Ik wil hier graag nog eens benadrukken dat de jeugdopleiding bij ons de allerhoogste prioriteit heeft. Wanneer u op uw gemak verder bladert, zult u dat aan de hand van de namen die u tegenkomt ook wel beamen. Het is dan ook onterecht dat daar het afgelopen seizoen door menigeen zo aan getwijfeld is. Toch zult u ook een groot aantal routiniers en oude bekenden tegenkomen. Zij zijn het die hun (Ajax-)ervaring in het veld aan de jongeren moeten overbrengen. Wij zijn blij en trots dat Aron Winter, Frank Verlaat en Stanley Menzo, allen oer-Ajacieden, ons daarbij behulpzaam willen zijn. Met plezier presenteren wij u in deze gids de spelers die het in het komende seizoen zullen gaan maken. Ajax is het aan zijn stand verplicht u de allerhoogste kwaliteit te bieden en dat zal met deze selectie ook absoluut mogelijk zijn. In deze gids treft u ook een groot aantal Ajax-medewerkers aan, die achter de schermen druk doende zijn uw club in binnen- en buitenland structureel nog beter en nog groter te maken. Uw onvoorwaardelijke steun is daarbij absoluut noodzakelijk en ik ben blij te weten dat ik daar altijd op kan rekenen. Ik wens U veel leesplezier. Michael van Praag Voorzitter AFC Ajax AJAX PRESENTATIEGIDS 1999-2000 7

Presentatiegids (1987-2013) | 1999 | | pagina 7