Drijfhout maakt deel uit van Engelhard-CLAL, een wereldwijd verspreid concern dat in alle onderdelen van de edelmetaalbranche werkzaam is. Op internationaal niveau wordt met name samengewerkt op het gebied van research en development, kennis-uitwisseling en gezamelijke inkoop. Binnen de samenwerking past ook dat Drijfhout zelfstandig halffabri katen en eindproducten exporteert. De eindproducten van Engelhard- CLAL worden onder meer toegepast in de electronische industrie, ruim tevaart, auto-branche, medische-, tandtechnische-, fotografische en sieraden industrie. De organisatie van Drijfhout is opgebouwd rondom verschillende bedrijfs activiteiten. De Platina Groep ontwikkelt producten van platina en platina- legeringen in opdracht van bedrijven in o.a. glas-, auto- en chemische industrie. De Industrie Groep maakt producten uit goud en zilver zoals solderen en contacten voor de electronische industrie. Maar ook toepassingen van edele metalen ten behoeve van de tandheelkunde. De Handels Groep levert fijnmetaal en edelmetalen aan grootverbruikers en verzorgt ook beleggingen middels in- en verkoop van edelmetalen. Ook de consument kan rechtstreeks bij ons terecht voor beleggingen in edelmetaal. Drijfhout is erkend essayeur op de London Metal Exchange en de London Gold en Silver Market. De Sieraden Groep produceert en verkoopt producten voor juweliers en edelsmeden. Het betreft o.a. halffabrikaten v.b. 14- en 18-karaat legeringen) waarvan de sieradenindustrie een eindproduct maakt. Daarnaast levert deze groep ook sieraden als eindproduct, edelstenen en voor de branche benodigde gereedschappen. Tevens heeft Drijfhout een speciale collectie Ajax sieraden en horloges. Zo introduceerde Drijfhout vorig seizoen de Ajax Soccer Watch. Dit seizoen zal Drijfhout producten op de markt brengen ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Ajax. De Kringloop Groep zorgt tenslotte voor de terugwinning van edelmetaal uit allerlei materialen zoals oude sieraden, munten, printplaten. Maar ook chemisch afval van de fotografische- en grafische industrie. Engelhard-CLAL/Drijfhout feliciteert Ajax met haar 100-jarig bestaan.

Presentatiegids (1987-2013) | 1999 | | pagina 203