AJAX Ajax jaarboek 1972-1973. Hans Molenaar (i.s.m. Leo Bolle) - De Boekerij, Baarn. Jaarboek met wedstrijdverhalen en interviews Topclub Ajax 4. Frits Barend - Born, Amsterdam Assen. Vierde en laatste jaarboek met wedstrijdverslagen en spelersportretten. Met strips van Peter van Straaten. Ajax 3e roemruchte Europa Cup. Frits Barend - Born, Amsterdam Assen. Overzicht van Ajax' wedstrijden in het afgelopen Europa Cup-seizoen. Leer het van Piet Keizer. Piet Keizer (i.s.m. Wil van der Smagt)- Handelmij. Sieverding Grundig, Amsterdam. Voetballessen in stripvorm, eerder verschenen in Het Parool en uitgegeven als reclame voor Grundig. Elf gedichten voor Piet Keizer. Cees Buddingh', Remco Campert, Mensje van Keulen, Kees van Kooten, Marga Minco, Adriaan Morriën, Nico Scheepmaker, Bert Schierbeek, Mischa de Vreede, Theun de Winter en Jan Wolkers - Thomas Rap, Amsterdam. Bundeltje met gedichten opgedragen aan de Ajax-linksbuiten. Verschenen als relatiegeschenk t.g.v. nieuwjaar 1974. 1974 Ajax jaarboek 1973-1974. Hans Molenaar (i.s.m. Cees van Nieuwenhuizen) - De Boekerij, Baarn. Jaarboek met wedstrijdverhalen en interviews. 1975 Vijfenzeventig jaar Ajax. M.J.W. Middendorp (red.) - AFC Ajax, Amsterdam. Verschenen als jubileumnummer van het Ajax-Nieuws, nr. 7, april 1975. Boem - Johan en Danny Cruijjf: hun levensverhaal verteld aan Jaap ter Haar. Johan en Danny Cruijff - Unieboek de Gooise, Bussum. Gesprekken met het echtpaar Cruijff. Drie theaterstukken: Ajax-Feijenoord Kees de jongen Mensch, durf te leven. Gerben Hellinga - Bert Bakker, Amsterdam. Tekst van een drietal toneelstukken, waaronder 'Ajax- Feijenoord' uit 1970, dat zich geheel afspeelt op de tribune tijdens de klassieker van 17 november 1968. 1982 AFC Ajax - Amsterdam. Jan de Deugd - Calvé de Betuwe. Boekjeuit serie van achttien over alle eredivisieclubs, verkrijgbaar bij jam, nootjes en pindakaas. Voetbal plus. Johan Cruijff (i.s.m. Jack van Gelder)- Harteveld Sales Group, Groningen. Voetbaltips voor de jeugd. Na Cruijffs vertrek naar Feyenoord in 1984 werd het boekje herdrukt met een nieuw omslag en enkele andere foto's. Kees de Jonge, bink bij Ajax. Henno Eggerkamp, Lex van de Oudeweetering - Espee. Stripverhaal rond de problemen van EN DE KUNST VAN HET VOETBALLEN Frits Bit rend Henk van Dorp een op doorbreken staande Ajax- jeugdspeler. 1987 Temidden der Ajacieden. Bart Sorgedrager - Waanders, Zwolle. Fotoboek rond het reilen en zeilen van de vereniging Ajax gedurende het seizoen 1986-1987. Ajax en de jeugd. Gerard Koster - Stichting IVIO, Lelystad. Boekje over de Ajax-jeugdopleiding, uitgegeven in de AO- Junior serie. 1989 Alles over links. Arnold Mühren (i.s.m. Jaap de Groot)- PR Sponsor Sport Publiciteit, Hoornaar. Herinneringen van de begaafde middenvelder uit zijn carrière bij Ajax en elders. 1990 90jaren Ajax, 1900-1990. Evert Vermeer - Luitingh-Sijthoff, Utrecht. Naslagwerk over de Ajax-geschiedenis, met uitslagen en spelerlijsten voor elk seizoen met statistieken. In 1996 verschenen in bijgewerkte editie. Neeskens. Johan Neeskens - Center Boek, Hilversum. Verhalen over zijn Amsterdamse, Spaanse en Amerikaanse jaren uit het geheugen van de nationale ijzervreter. Marco van Basten. De beste spits ter wereld - zijn leven, zijn werk. Ron Westerhof (eindred.)- Weekbladpers, Amsterdam. Voetbal International special 1990 nr. 5. 1991 Johan Cruijff: levende legende. Ron Westerhof (eindred.) - Weekbladpers, Amsterdam. Voetbal International special 1991 nr. 1. Twintig brieven aan Frank Rijkaard en één brief terug. David Endt - Thomas Rap, Amsterdam. Bundeling van open brieven aan de voormalige Ajacied. Feyenoord - Ajax: de klassieker. Ron Westerhof (eindred.) - Weekbladpers, Amsterdam. Voetbal International special 1992 nr. 6. 1993 De godenzonen van Ajax. David Endt - Thomas Rap, Amsterdam (Nederlandse Sportbibliotheek nr. 1). Bundeling van columns, grotendeels eerder verschenen in Het Parool Het officiële Ajax-jaarboek 1992-1993. David Endt - Windroos, Amsterdam. Jaarboek met wedstrijdverslagen, spelersportretten en statistieken Ajax en de kunst van het voetballen. Nico Scheepmaker - Scheffers, Utrecht. Bundel columns, samengesteld door Ruurd Eerdens. Dennis Bergkamp. Louis van de Vuurst (foto's), David Endt (tekst) - Interlinea, Haarlem. Fotoboek over Bergkamp, met meertalige toelichtingen. 1994 Het officiële Ajax-jaarboek 1993- 1994. David Endt (tekst); Louis van de Vuurst (foto's) - Luitingh-Sijthoff, Amsterdam. Jaarboek met wedstrijdverslagen, spelersportretten en statistieken. De klassieker. Evert Vermeer en Ruud van Vrijaldenhoven - Windroos, Amsterdam. Beschrijving van alle onderlinge wedstrijden die Ajax en AJAX PRESENTATIEGIDS 1998-1999

Presentatiegids (1987-2013) | 1998 | | pagina 231