Mijn jaren bij AJACIED1 Feyenoord sinds 1921 tegen elkaar speelden Ik mag Johan zeggen. Notities van een seizoenkaarthouder. Frits Huis - Alfa De Courant Nieuws van de Dag, Amsterdam. Bundeling van columns van een seizoenkaarthouder. 1995 Tussen hemel en hok. Bobby Haarms en zijn Ajax. Raymond Bouwman, Michel Sleutelberg - Thomas Rap, Amsterdam (Nederlandse Sportbibliotheek nr. 11). Herinneringen uit het Ajax-leven van de assistent-coach. Het officiële Ajax-jaarboek 1994-1995. David Endt (tekst); George Verberne en Louis van de Vuurst (foto's) - Luitingh- Sijthoff, Amsterdam. Jaarboek met wedstrijdverslagen, spelersportretten en statistieken. Gloria Victoria. Ajax winnaar van de Europa Cup. David Endt - Thomas Rap, Amsterdam (Nederlandse Sportbibliotheek nr. 16). Bundel columns, grotendeels eerder verschenen in Het Parool. Laat Louis maar schuiven. En waarom het Olympisch Stadion moet blijven. Frits Huis - Alfa De Courant Nieuws van de Dag, Amsterdam. Columns van de kritische seizoenkaarthouder. Ajax - De complete werken, diversen - Waanders, Zwolle. Driedelige verzamelwerk over heden en verleden van Ajax, verschenen in tweewekelijkse thematische afleveringen, in drie verzamelbanden. Ajax lacht. Ajax-anekdotes en -cartoons. Ed van Opzeeland (tekst); Dik Bruynesteyn (tekeningen) - Waanders, Zwolle. Boekje met Ajax-humor, verkrijgbaar voor abonnees op de serie 'Ajax - de complete werken'. 1996 Cruijff! Van Jopie tot Johan - de opkomst van de beste voetballer aller tijden. Bert Hiddema - Luitingh-Sijthoff. Het levensverhaal van Cruijff tot 1974. 95 jaar Ajax. Evert Vermeer Luitingh- Sijthoff, Utrecht. Vernieuwde editie van '90 jaren Ajax', geschiedenis met statistieken per seizoen. Het officiële Ajax-jaarboek 1995-1996. David Endt (tekst); Evert Vermeer (statistieken); George Verberne en Louis van de Vuurst (foto's) - Windroos, Amsterdam. Wedstrijdverslagen, foto's en statistieken van het afgelopen seizoen. Lucky Ajax, de eregalerij. Rik Planting - Thomas Rap, Amsterdam (Nederlandse Sportbibliotheek nr. 20). Collectie interviews met twintig ex-topspelers over hun band met Ajax. Een mooi huis in een grote tuin. Marcel van Hoof - De Fontein, Baarn. Geschiedenis van Ajax-stadion de Meer. 1997 ;El Cruijff! Bert Hiddema - Nederlandse David Endt Luitingh-Sijthoff, Amsterdam. Het levensverhaal van Cruijff van 1974 tot 1996. Er is er eenjarig: Johan Cruijff vijftig jaar. Hubert Smeets, Godfried Bomans e.a.- L.J. Veen, Amsterdam. Uitgave van 'Hard gras, voetbaltijdschrift voor lezers' nr. 10 (april 1997), geheel gewijd aan Cruijff. Johan Cruijff50:1000 bijzondere ontmoetingen. Michiel Blijboom, Jan Dijkgraaf, Anthonie Vermeer (red.)- Panorama, Haarlem. 'Speciale bewaar- bijlage' n.a.v. 50ste verjaardag van Johan Cruijff. Ik heb nog met Johan Cruijff gespeeld. Klaas Vos - Anthos, Amsterdam. Gebundelde radio-interviews uit 'Langs de Lijn'. Veertien over nummer 14. Van Betondorp tot Barcelona. RafWillems, Hugo Borst (red.)- Anthos Icarus, Amsterdam. Bundel opstellen over Cruijff n.a.v. diens 50ste verjaardag. Cruijjf, Hendrik Johannes, fenomeen. Nico Scheepmaker - Nijgh Van Ditmar, Amsterdam. Heruitgave van editie uit 1972, aangevuld met door Scheepmaker geschreven materiaal over Cruijff. Het ABC van een eigenzinnige maëstro. Frits Barend, Henk van Dorp - Vassallucci, Amsterdam. Verzamelde interviews met Cruijff. Het officiële Ajax jaarboek 1996-1997. David Endt; Evert Vermeer (statistische gegevens); Louis van de Vuurst; George Verberne (foto's) - Luitingh - Sijthoff, Amsterdam. Wedstrijdverslagen, foto's en statistieken van het afgelopen seizoen. Louis van Gaal. Een voetbalbiografie. Meindert van der Kaaij - Kwadraat, Utrecht. Biografie van de Ajax-trainer. Mijn jaren bij Ajax. Louis van Gaal m.m.v. Yoeri van den Busken - BZZTÖH, 's-Gravenhage. Bundeling van Van Gaals columns voor Het Nieuws van den Dag (1991-1997). 1998 De schelmenkoning is dood. Ajax in de Arena. Peter Bego - Podium, Amsterdam. Roman over de verhuizing van Ajax naar de Arena. Dat zijn nou typisch Ajacieden. Marcelle van Hoof - Krikke c.s., Utrecht. Eigenschappen van de 'typische' Ajacied. Uitgave uit serie. Doelwit. David Endt - Thomas Rap, Amsterdam (Nederlandse Sportbibliotheek nr. 34). Bundel columns, grotendeels eerder verschenen in Het Parool. Het officiële Ajax jaarboek 1997-1998. David Endt; Evert Vermeer (statistische gegevens); Louis van de Vuurst; George Verberne (foto's) - Luitingh-Sijthoff, Amsterdam Windroos, Amsterdam. Wedstrijdverslagen, foto's en statistieken over het afgelopen seizoen. We are the champions... Alle Europacup- en Wereldbekerwedstrijden. Evert Vermeer - Windroos, Amsterdam. Geschiedenis van alle door Ajax gespeelde Europa- Cupwedstrijden (1957-1998) AJAX PRESENTATIEGIDS 1998-1999 225

Presentatiegids (1987-2013) | 1998 | | pagina 229