Ajax Direct Umbro's nieuwe uit- en thuistenues van Ajax zijn zeer enthousiast ontvangen. De shirts kunnen bedrukt worden met de naam en het nummer van alle Ajax-spelers. Steeds meer aandacht wordt besteed aan artikelen voor jonge supporters. Er is bijvoorbeeld een groot aantal Ajax-shirtjes in kindermaten te koop en zelfs voor de fans met maar een beetje zakgeld zijn er al leuke souvenirs te krijgen, zodat niemand met lege handen de winkel hoeft te verlaten. Leden van de Ajax Supportersvereniging en houders van een Ajax Rekening krijgen op vertoon van hun bank- of supporters pas 10 procent korting op hun aankopen. Official Ajax Fanshop, Arena Boulevard 1, 1101 AX Amsterdam Zuidoost. 020-3111685 020-3111687. Official Ajax Fanshop/Duo Sports, Raadhuisstraat 30-40, 1016 DG Amsterdam. Telefoon: 020-5304160. Ajax Direct is het onderdeel van Ajax dat er zorg voor draagt dat een breed assortiment fraaie Ajax-artikelen na bestelling rechtstreeks bij de supporters thuis bezorgd wordt. In binnen- en buitenland. En allemaal 'official Ajax products', wat een garantie is voor service, echtheid en kwaliteit. In december 1997 is op Internet iets nieuws binnen de officile Ajax-homepage gestart: de Fanshop. Een mooi opgezette digitale winkel waarin fans wereldwijd 'official Ajax products' kunnen bestellen. Een professionele organisatie zorgt voor de afhandeling, inclusief wereldwijde bezorging aan huis. Door uitbreiding en vernieuwing van het assortiment, speciale aanbiedingen en linkings met andere sites wordt deze digitale fanshop in de nabije toekomst nóg aantrekkelijker gemaakt. Bovendien streeft Ajax Direct ernaar het bestelproces gemakkelijker te maken en daarbij meer betalingsmogelijkheden te realiseren (nu nog alleen via creditcard). Ook via de in mei uitgekomen eerste 'Ajax official products'-catalogus wordt een breed assortiment Ajax-artikelen aangeboden. Van de complete Umbro- collectie tot allerlei fan- en baby-artikelen, schoolspullen, slaapkamerartikelen en natuurlijk spelersartikelen. Eind augustus verschijnt de tweede catalogus, met vele nieuwe producten, zoals een compleet nieuwe UEFA Champions League-lijn, en natuurlijk veelgevraagde producten uit de eerste versie. Tevens staan er, naast diverse speciale aanbiedingen, artikelen in die leden van de Ajax Supportersvereniging met korting kunnen kopen. Bestellen gaat heel gemakkelijk, met een gratis te versturen bestelkaart of per telefoon, waarna de bestelde artikelen netjes thuis gebracht worden. Wie in mei of juni al een catalogus heeft ontvangen, krijgt deze update eind augustus automatisch in de bus. Exemplaren kunnen worden aangevraagd door een kaartje met naam, adres en telefoonnummer te sturen naar: Ajax Direct, Postbus 725, 1000 AS Amsterdam. Met de Engelse versie van de catalogus kan men bevriende buitenlandse Ajax-fans een plezier doen. Ajax Direct, Postbus 725, 1000 AS Amsterdam. De digitale Fanshop op Internet is te vinden op www.ajax.nl. AJAX PRESENTATIEGIDS 1998-1999 De ABA werkt als een belangenorganisatie voor haar leden, met onder andere als oogmerk het stimuleren van business-to- business contacten. Ajax is hierbij uiteraard het sportieve middelpunt. In het beleid van de ABA staan haar leden centraal. Het is dan ook van belang dat de leden zoveel mogelijk betrokken zijn bij de bepaling van de uitgangspunten en activiteiten van de ABA. Het beleid wordt vastgesteld door het bestuur. Voor de uitvoering van dit beleid wordt het bestuur bijgestaan door een extern secretariaat. Dit externe verenigingssecretariaat fungeert ook als het aanspreekpunt voor de leden en coördineert onder supervisie van het bestuur de activiteiten van de ABA. De ABA beschikt vanaf februari 1997 in de Amsterdam Arena over een eigen lounge

Presentatiegids (1987-2013) | 1998 | | pagina 219