World of Ajax Onder het motto 'A day at the Amsterdam Arena' is World of Ajax het samenwerkingsverband tussen Amsterdam Arena rondleidingen, het Ajax Museum, Amsterdam Arena Culinair, Soccer World en de Ajax Fanshop. World of Ajax maakt het mogelijk om ook als er geen wedstrijden zijn toch het Ajax- gevoel te beleven. Wie een dag naar de Amsterdam Arena komt, kan een bezoek aan het Ajax Museum combineren met een rondleiding door het stadion, een lunch in Soccer World of een diner in restaurant De Serre en tussendoor gezellig winkelen in de Ajax Fanshop. De Amsterdam Arena, een van de grootste multifunctionele stadions van Europa, is een uitgebreide rondleiding zeker waard. Met zoveel pracht en praal en moderne techniek valt er voor de bezoeker van de 'Ajax-tempel' veel te beleven. De rondleiding begint met een film en geeft u een unieke kijk op de verschillende aspecten van dit 'mega-theater', zoals het bijzondere schuifdak, de prachtige zalen, de veelbesproken grasmat en de garage onder het stadion. Amsterdam Arena Culinair maakt het u mogelijk te genieten van een glas champagne in de Koninklijke Loge met uniek uitzicht op het gehele stadion of uitgebreid te lunchen en dineren in het a la carte restaurant De Serre of de Skybar. Tevens hebben de specialisten van Amsterdam Arena Culinair verschillende groepsarrangementen in huis. World of Ajax is dagelijks tussen 9.00 uur en 18.00 uur te bezoeken. Op dagen dat Ajax thuiswedstrijden speelt of er grote evenementen in de Amsterdam Arena plaatsvinden, kent World of Ajax aangepaste openingstijden. Bel voor de laatste informatie over openingstijden, toegangsprijzen, (groepsarrangementen, vertrektijden rondleidingen en reserveringen: 020-3111336. Frank Rijaard, John van 't Schip, Danny Blind en Frank en Ronald de Boer heten u van harte welkom in Soccer World, de enige plak ter wereld waar u iets kunt drinken in een café dat van voetballers zelf is. Een bezoek aan Soccer World is een 'must' voor de voetballiefhebber. Hier kunt u eten en drinken omringd door de mooiste voetbalrelikwieën: de voetbalschoenen van Faas Wilkes en de originele shirts van Pelé en Eric Cantona. Natuurlijk zijn ook de trofeeën tentoongesteld die de jongens met hun clubs hebben behaald. Op videoschermen beleeft u de mooiste voetbalmomenten opnieuw. En... met een beetje geluk loopt u de eigenaren zelf tegen het lijf! Stil uw lekkere trek met een 'Hamburger Frank de Boer' of een echte Italiaanse pasta van 'John Frankies Corner'. Of verwen uzelf met een van de gerechten van de uitgebreide menukaart. Wat dacht u van 'Rijkaards Caesar salad', spare ribs (die volgens Danny Blind het lekkerst zijn als je ze met je handen eet) of een 'Coupe Ronald de Boer'? In het café is een uitgebreid assortiment aan artikelen verkrijgbaar: T-shirts, caps en het exclusieve Soccer World servies. Tevens biedt Soccer World ruimten aan voor presentaties, vergaderingen, feesten en bruiloften Soccer World bevindt zich naast de hoofdingang van de Amsterdam Arena. Het café is dagelijks geopend tussen 9.00 en 23.00 uur. Telefoon: 020-3111650. AJAX PRESENTATIEGIDS 1998-1999 209

Presentatiegids (1987-2013) | 1998 | | pagina 215