mmjammn Tenson is de specialist op het gebied van functionele sport en vrijetijdskleding die volgens kenners tot de beste ter wereld mag worden gerekend. U kunt kiezen uit een ruime collectie modellen. Zowel voor dames, als voor heren. Tenson luistert aandachtig naar de wensen van gebrui kers, en ontwikkelt op basis daarvan nieuwe stoffen, tech nieken en modellen. Onze produkten ondergaan de strengste kwaliteitstests en -controles in ons eigen labora torium in Zweden. Bovendien wordt elk nieuw kledingstuk onder extreme omstandigheden in de praktijk getest. Als kledingsponsór is Tenson zeer succesvol. Een ultieme test werd uitgevoerd in 199$, Toen bereikte de Nederlandse K2 expeditie, onder leiding van Ronald Maar, de top. de speciale verwerkingsmethode. MPC Extreme is een membraan dat via ontelbare puntlassen met de dragende stof is verbonden. Daar door is het enigszins rekbaar in diagonale richting. MPC Extreme, de nieuwi\} generatie. Een nieuw ontwikkeld, materiaal, waterdicht en ademend. Bestaat uit een niet poreus membraan laminaat. Bereikt een uitstekend niveaü van waterdichtheid en ademend vermogen. Hierdoor is de condensatie minimaal. Hoog draagcomfort, aangenaam soepel MPC Extreme, de nieuwe stan daard op het gebied van duur zaamheid en functionaliteit. Waterdruppels (10.000-2.000.000 A diameter) zijn te groot om door het vezelvlies te dringen. i«jn(j Licht. Het MPC Extreme membraan is uiterst dun, waardoor het bij uitstek geschikt is voor verwerking in lichtgewicht jacks. Ondanks dit lage a gewicht is het materiaal buiten- gewoon sterk en duurzaam. Bovendien is het materiaal M heeft 'het. geen enkele invloed op de bewegingsvrijheid van de drager Transpiratiedamp passeert gemakkelijk door intermoleculoire openingen. Waterdicht, vochtdoorlatend non-poreus mechanisme Betrouwbaar. MPC Extreme is betrouwbaar, doordat het de drager bij elke weersgesteldh eid optima al be schermt. Het materiaal kent een zeer hoge waterdichtheid en een groot afpareleffect. Polymeer vezelvlies S molecule Waterdomp molecule Waterdamp doorlatend mechanisme Stf.rk en duurzaam. De grote sterkte en duurzaamheid van MPC Extreme worden in belangrijke mate bepaald door Bel voor verkoopadressen de Tenson-servicelijn: 020 - 61 40 161

Presentatiegids (1987-2013) | 1996 | | pagina 46