Als u denkt dat Unisys gewoon een computerbedrijf is, hoe betrouwbaar is dan de rest van uw informatie? UNISYS The Information Management Company Wat u denkt hoeft niet altijd de werkelijkheid te zijn. Werkelijkheid is bijvoorbeeld dat Unisys niet gewoon maar een computerbedrijf is. Hoewel we veel computers ver kopen (van PC tot Enterprise server), zien we onszelf veel meer als de Information Management Company. Informatie kan de kwaliteit van het (zaken)leven verbeteren. En onze missie is daarom dat we bedrijven en overheden helpen informatie beter te gebruiken. Zodat onze klanten betere en meer gefundeerde beslissingen kunnen nemen, maar ook hun eigen klanten beter van dienst kunnen zijn. Wat dit in de praktijk betekent, zal u wellicht verrassen. Tegenwoordig wordt de helft van ons werk bepaald door IT-services: project management, systeem integratie, consultancy, net werkdiensten, desk top services, onderhoudsdiensten Het zijn niet alleen onze belang rijkste inkomstenbronnen, ze maken ons ook een van de grootste IT-dienst- verleners ter wereld. Bij Unisys werken ruim de helft van de 40.000 professionals zoveel mogelijk direct met onze klanten. Alleen in zo'n verstandhouding komen er creatieve oplossingen waarmee ondernemingen zakelijke uitdagingen aankunnen. In samenwerking met andere marktleiders zoals Oracle, Microsoft, Novell, Intel, zorgen we voor talloze applicaties waarmee onze klanten steeds voorop lopen bij nieuwe (en vaak noodzakelijke) ontwikkelingen. Alleen: grootte en getallen vertel len natuurlijk niet het hele Unisys- verhaal. Als Information Management Company combineren we diensten, technologische toepassingen en ken nis van specifieke markten. We helpen onze klanten zó met informatie omgaan dat ze effectiever kunnen beslissen en betere service kunnen verlenen aan hun eigen klanten. Zou u dat van een gewoon computerbedrijf verwachten? Voor meer informatie kunt u bellen met 06-0227733.

Presentatiegids (1987-2013) | 1996 | | pagina 23