Gezonde zuivel spo gezonde melkunie* Melkunie en Ajax hebben veel gemeen. Dat begint al bij de groene grasmat. Voor de spelers van Ajax is een mooie grasmat van groot belang voor het optimaal benutten van hun technische vermogens. Maar ook voor Melkunie vormt de groene mat de basis: grazende koeien werken hier in alle rust aan de gezondste drank van Nederland: melk. Melk voor Melkunie. Melkunie is een divisie van Campina Melkunie bv, één van 's werelds grootste zuivelondernemingen. Melkunie produceert, verkoopt en distribueert de bekende verse melkprodukten die dagelijks op tafel staan, zoals dagverse melk, karnemelk, yoghurt, vla, pap en slagroom. Melkunie is - net als Ajax - vertrouwd, maar ook vernieuwend. Zowel in haar produkten als in de verpakkingen, denk maar aan Melkunie Calcium Plus, Melkunie Boerenland of aan de nieuwe lichtgewicht fles van Melkunie. Zowel Ajax als Melkunie zijn marktleider en versterken geregeld hun selektie, zoals bijvoorbeeld het afgelopen seizoen de suksesvolle introduktie van Melkunie Ajaxvla. Onze eerste 'joint venture', de rood-witte Ajaxvla, was meteen raak. Melkunie heeft een naam hoog te houden, net als Ajax. Op het gebied van voetbal is Ajax de topper, op het gebied van zuivel scoort Melkunie als de beste. Het is dan ook niet verwonderlijk dat Ajax en Melkunie een bijzonder een-tweetje zijn aangegaan. De Ajax voetbalvla die door Melkunie op de markt wordt gebracht, is een groot sukses. Melkunie is trots op haar sponsorschap van Ajax en we verwachten ook in de toekomst veel gezamenlijke suksessen te behalen. Sukses waarvan iedereen de smaak kan proeven! AJAX PRESENTATIEGIDS 1996-1997

Presentatiegids (1987-2013) | 1996 | | pagina 225