Onlosmakelijk verbonden Roever Reizen Al twaalf jaar verzorgt Roever Reizen met veel enthousiasme reizen van Ajax naar het buitenland. Elf jaar lang was dat onder de naam reisburo Roever, sinds 1 januari van dit jaar is dat Roever Reizen. 'Een reisburo is de plek waar je een vakantiereis boekt. Maar wij doen meer: incentivereizen, beursreizen, groepsreizen en natuurlijk sportreizen. Met het wijzigen van de naam in Roever Reizen wilden we daar graag uitdrukking aan geven,' aldus Arend de Roever. Als trouwe sponsor van Ajax staat Roever Reizen natuurlijk vooral bekend om het organiseren van de reizen van Ajax naar het buitenland. Niet alleen de selectie, technische staf, bestuursleden en mediavertegenwoordigers gaan heel de wereld rond met Roever Reizen. Ook véle duizenden supporters worden daar gebracht waar Ajax zijn uitwedstrijden speelt, van Dortmund tot Tokio. Het afgelopen jaar, waarin Ajax veel wedstrijden op het programma had, was ook voor Roever Reizen een zeer druk jaar. In november 1995 vervoerde Roever Reizen circa drieduizend passagiers naar Madrid; een dag later vertrokken reeds de eerste driehonderd passagiers weer naar Tokio. Net bekomen van de lange reis naar Japan was daar alweer de gedenkwaardige wedstrijd van het Nederlands elftal in Liverpool. Want Roever verzorgt ook al jaren de reizen voor de KNVB. Als klap op de vuurpijl volgde de finale in Rome en het EK in Engeland. Zo'n seizoen als afgelopen jaar zal het dit jaar waarschijnlijk niet worden. Maar dachten we dat vorig jaar ook niet... AJAX PRESENTATIEGIDS 1996-1997 215

Presentatiegids (1987-2013) | 1996 | | pagina 215