Passende karakters 4* Martinair Het witte shirt met de rode baan is in de voetbalwereld synoniem aan Ajax. Een club die haar naam heeft gevestigd met avontuurlijk, aanvullend en dynamisch voetbal. In de luchtvaart worden de rood-witte kleuren letterlijk en figuurlijk met verve hoog gehouden. Martinair is in bijna veertig jaar uitgegroeid tot een succesvolle en mondiale luchtvaartmaatschappij. Niet voor niets draagt Martinair jaarlijks zorg voor het vervoer van bijna twee miljoen passagiers (zowel Europees als transatlantisch) en tientallen miljoenen kilo's vracht naar alle hoeken van de wereld. De maatschappij telt enkele bekende dochterondernemingen, waaronder Martinair Party service, Martirtair Promotions, Marfo en Martinair Lelystad (vliegschool voor beroeps- en privé-vlieger). Ajax en Martinair hebben al meer dan vijftien jaar een zeer innige band. President directeur Martin Schroder is Ajax destijds als supporter gaan steunen, puur uit persoonlijke interesse. Dat de relatie nog immer zo close is, zal niemand echt verbazen. De karakters passen gewoon bij elkaar. De stijl, snelheid en handelingstempo van Ajax staan Martinair aan. Ook Martinair wordt immers internationaal geroemd om zijn dynamiek en flexibiliteit. De liefde voor Ajax is nog steeds erg groot. Martinair is er daarom trots op 'Official Ajax-carrier' te zijn en het Ajax-team, officials en supporters daar te brengen waar succes te behalen valt. AJAX PRESENTATIEGIDS 1996-1997 209

Presentatiegids (1987-2013) | 1996 | | pagina 209