Onze arena is heel Nederland. COHEN(S>PARTNERS BV Voetballen in een arena? De oude Romeinen, die echt wel wat gewend waren, zouden er raar van hebben opgekeken. En toch speelde er zich toen in zo'n sport-annex-entertainment- complex al van alles af. Net als voortaan in de ultramoderne Amsterdam Arena, dat geweldige onderkomen van Ajax dat op zijn beurt weer onderdeel is van de enorme arena die Nederland heet. In dat strijdperk dingen vele honderden adver teerders als moderne gladiatoren om de gunst van de consument. Adverteerders als Necker- mann, de Wegener Direct Marketing Groep, het Belgisch Verkeersbureau, de CD Music Club en SunParks die het van doordringende DM moeten hebben en daarom klant zijn van Cohen Partners. Voor deze en andere opdrachtgevers ontwik kelen wij lokale en landelijke direct marketing op maat: response-advertenties, huis-aan-huis acties, mailings enz. En hoewel het vaak om mil joenenoplagen gaat, bevat elk van die uitingen altijd een heel aanwezig en vooral persoonlijk aanbod waar de ontvanger snel op reageert. Dat moet ook, want de allereerste eis die je aan succesvolle DM mag stellen is het genereren van een zo hoog mogelijke response. De door ons verzorgde direct marketing vol doet ruimschoots aan die voorwaarde. Vandaar dat Cohen Partners zich naar response geme ten het grootste DM-bureau van Nederland mag noemen. Wilt u dus net als de oude Romeinen met "brood en spelen" de gunst van "het volk" win nen, dan weet u nu waar u terecht kunt om met doeltreffende direct marketing te scoren in "Arena Nederland". Naar response gemeten het grootste DM-bureau van Nederland. Bel 0299-418370. van IJsendijkstraat 154,1442 LC Purmerend

Presentatiegids (1987-2013) | 1996 | | pagina 196