is vaak doorslaggevend voor het uiteindelijke resultaat unique uftzendburo De reservebank van Unique Net als elke coach in het betaalde voetbal krijgt elke manager in het bedrijfsleven van tijd tot tijd te maken met een te krappe personele selectie. Bij ziekte, blessures of overbelasting van de vaste krachten is het goed om te weten dat de bank van Unique over een uitermate brede selectie beschikt, die op scherp staat om elk moment in te kunnen vallen. Multifunctioneel inzetbare mensen en vakspecia listen, zoals ook de voetbalcoaches dat graag willen. Reserves die gewend zijn in teamverband te opereren, waardoor ze heel snel thuis zijn in de organisatie en binnen elk systeem goed uit de voeten kunnen. Ideale invallers dus voor elke manager Gemotiveerde vakmensen die juist graag bij Unique op de reserve bank zitten, omdat ze weten dat ze snel aan het werk zullen zijn, het loon en alle bijkomende voorzieninoen Drima ziin èn dat ze kunnen rekenen op een uiterst professionele coaching. Het is dan ook niet voor niets dat veel invalkrachten na enige tijd permanent in de basis worden opgenomen en zich via Unique een vaste baan weten te verwerven. Iedere Unique-vestiging beschikt over zo'n royale reservebank en is daarmee het trefpunt bij uitstek voor zowel de uitzendkracht die staat te trappelen om in te vallen, als de (personeels)manager die op zoek is naar de ideale reserve. Bel (gratis) 06 - 022 1331 voor de Unique-vestiging bij u in de buurt, waar onze medewerkers u graag alle informatie verstrek ken over onze reservebank. Wellicht niet in dit voetbaljargon, want ze kunnen immers niet overal verstand van hebben. Maar van werk weten ze alles. Zoals ze ook weten dat de kwaliteit van de invallers meestal doorslaggevend is voor het uiteindelijke resultaat Unique mensen maken het verschil SifiiSSSSiiiiïi Vmi

Presentatiegids (1987-2013) | 1996 | | pagina 102