Save (lie Sea Ons kostbare erfdeel voor de toekomstige generatie. De zee, de enige echte waterplaneet in het zonnestelsel. Het is de zee, die het leven op aarde in stand houdt. In werkelijkheid zijn de Oceanen de basis van al het leven op aarde. Met 70.3% van zijn oppervlakte bedekt met water, neemt de aarde een unieke plaats in in ons zonnestelsel en zou eigenlijk meer een waterplaneet genoemd moeten worden. Doordat de mensen al vele jaren gebruik hebben gemaakt van de grenzeloze rijkdom van de zee, staan wij op de rand van een verschrikkelijke ecologische ramp. Als wij onze kinderen en kleinkinderen deze prachtige en wonderschone planeet willen nalaten, wat hun goed recht is, wordt het nu tijd om in actie te komen. Gezamenlijk moeten wij doen wat in onze macht ligt om déze toenemende ondergang tegen te gaan.Er is geen moment te verliezen. Als wij onze aarde willen beschermen is het van vitaal belang met alle landen gezamenlijk, zonder rekening te houden met eigen belang, manieren te bedenken om onze ondergang tegen te gaan. Daarom is in Tokio, Japan, een stichting opgericht onder de naam "Save the Sea". Als Europese bijdrage aan deze actie is in de bekende Zwitserse Corum fabriek het horloge "Save the Sea" ontworpen. Door aankoop van dit schitterende horloge steunt U deze wereldwijde actie. Het horloge is van uitstekend Zwitsers fabrikaat en wordt geleverd in heren- en damesuitvoering met leren of metalen band. De prijs is vanaf 729,50. Van dit bedrag gaat 20,00 naar de actie "Save the Sea". Zo kunnen wij gezamenlijk helpen onze oceanen in stand te houden. Voor informatie: Juwelencentrum bv, Dorpsstraat 33, Mijdrecht. Tel. 02979-83456

Presentatiegids (1987-2013) | 1993 | | pagina 96