Boekhoven Bosch Na twee jaar sponsorship is er een speciale band met Ajax ontstaan. Enerzijds als sponsor van Ajax en anderzijds als leverancier van een uitgebreid pakket drukwerk. Als sponsor slaagt Boekhoven Bosch er, in samenwerking met Ajax, telkens weer in haar relaties te verrassen met een bezoek aan de Meer. Zelfs de kinderen van de klanten maakten kennis met het fenomeen Ajax. Je zal het als kind van 10 jaar maar meemaken om een dag gast te zijn bij Ajax. In het Ajax-tenue voetballen tegen de kinderen van hoofdsponsor ABN/AMRO, een bezoek aan de wedstrijd en kennismaken met vele selectiespelers. Het werd door iedereen in hoge mate op prijs gesteld. Enkele maanden terug bezochten alle selectiespelers, trainers en het bestuur sponsor Boekhoven Bosch. Men kon met eigen ogen zien dat snelheid van handelen, gekoppeld aan hoge technische vaardigheden niet alleen het patent van Ajax is. Deze typering geldt zeker ook voor Boekhoven Bosch, die als sponsor van Ajax op grafisch gebied dezelfde kenmerken met zich meedraagt. De vervaardiging van het uitgebreide pakket Ajax-drukwerk is in goede handen bij Boekhoven Bosch. Het programmablad Kick Off wordt al seizoenen achtereen uitgeroepen tot de fraaiste van de PTT-telecompetitie. Tijdens de competitie- en bekerwedstrijden telt Kick Off 32 pagina's boeiende informatie over de tegenstander en uiteraard volop nieuws uit eigen gelederen. In alle bescheidenheid kan daarom worden gesteld dat Kick Off zo langzamerhand de concurrentie met de Engelse 'programs' zonder moeite aan kan. Voor veel voetballiefhebbers groeit Kick Off zelfs uit tot een collectersitem. Het is verrassend te zien dat fervente FC Utrecht supporters enthousiast bezig zijn aan het liefst zestig pagina's dikke Ajax Magazine. Een gezaghebbend voetbalblad dat vol staat met achtergrondverhalen, interviews en nieuwsfeiten. En alles, behalve natuurlijk de historische illustraties, allemaal in full-colour afgedrukt. Het 'Ajax op papier' is met onder andere Elsevier, het Veronicablad, enkele bladen van de ANWB, special interestmagazines, het spoorboekje van de Nederlandse Spoorwegen en alle postcode- en telefoonboeken van de PTT in interessant gezelschap. Voor al die miljoenen gidsen en tijdschriften draaien de machines het hele jaar door, dag en nacht. Boekhoven Bosch heeft pp een bedrijfsvloer, die ongeveer zeven voetbalvelden groot is, ruim vijfhonderd medewerkers in dienst. En is daarmee de grootste industrie van Utrecht en een van de grootste grafische bedrijven in Nederland. PRESENT ATIEGIDS AJAX '93 '94

Presentatiegids (1987-2013) | 1993 | | pagina 85