LEASECONCEPT, SPECIALIST IN COMFORT EN EFFICIËNTIE Het kan zo uit de mond van Dan Petersen ko men. „Mijn eerste jaar bij A'\ax\Nas prachtig." Of uit die van Rob Alflen. „Die Europa Cup wedstrijden waren mooi om mee te maken. Zo'n eerste jaar kan natuurlijk een stuk min der interessant verlopen." Opgewekte, positieve reacties, die passen bij de twee voet ballers die net een succesvol debuutjaar in dienst van Ajax achter de rug hebben. In dit geval worden de woorden echter uitge sproken door Paul Vedder, algemeen di recteurvan Leaseconcept. Het leasebedrijf dat de selectie en de technische staf van Ajax sinds de zomer van 1991 comfortabel rond laat rij den in veertig Opeis van diverse types. De Opeis worden geleverd door General Motors. Voor de financiële afwikkeling en het onder houd van de veertig voertuigen staat Lease concept borg. Dat is hun specialiteit, al vanaf 1965, toen het leasen werd geïntroduceerd. „Leaseconcept is momenteel met zo'n tien duizend auto's op de weg een van de grootste leasemaatschappijen van Nederland", stelt de directeur, wiens hoofdkantoor zich bevindt in Amsterdam Zuid-Oost. Vlakbij de plek waar het nieuwe Ajax-stadion over een aantal jaren zal verrijzen. Wanneer Paul Vedder door het raam van zijn kantoor, langs spiegelende, futuristische kantoorgebouwen, kijkt naar die kale, wachtende ruimte, kan hij het in een on bewaakt ogenblik niet laten om het nieuwe voetbalbolwerk al in zijn gezichtsveld op te laten komen. „Over een paar jaar kan ik mijn relaties hier ontvangen en lopend met hen naar Ajax gaan", prevelt hij. Na de korte dagdromerij gaat Vedder za kelijk verder. „Al die auto's, variërend van praktisch-economische personenauto's tot imposante directie-limousines, worden geleased in de zogenaamde 'gesloten cal- culatievorm. Dit houdt in dat de klant el ke maand voor een vast bedrag de beschikking heeft over een voertuig, waarbij alle risico's aan extra kosten voor re kening komen van de leasemaatschappij. Bij schade of pech kan de klant direct beschikken over een vervangende auto, evenals bij repa raties die langer duren." „Het is bij ons als met voetbal"verduidelijkt Vedder. „Wanneer iemand geblesseerd uitvalt moet er onmiddellijk een goede vervanger voor hem klaar staan. Helemaal bij een topclub als Ajax. Gebeurt dat niet, dan gaat dat ten koste van het eindresultaat. En in onze branche gaat het bij een slechte vervan ging ten koste van het bedrijf dat bij ons een auto heeft geleased." De leasecontracten van Leaseconcept sluiten naadloos aan op de specifieke behoefte van de ondernemer. \Naarb\\ het belangrijkste doel is, zo'n leasevorm te kiezen dat enerzijds de kostenbeheersing optimaal is en anderzijds de sores tot een minimum wordt beperkt. Voor wie graag de voordelen van het leasen koppelt aan het goede contact dat men met een bepaald automobielbedrijf heeft, heeft Leaseconcept een divisie Leaseconcept Dealers. In dit concept blijft een klant gewoon bij de dealer waar hij zo'n uitstekende relatie mee heeft. Die dealer die kiest via Leasecon cept Dealers voor de best passende con structie. Voor alle ondernemers, groot of klein, heeft Leaseconcept een passend concept. presemtat,egids

Presentatiegids (1987-2013) | 1992 | | pagina 67