Het komend seizoen 1989-1990
Kompetitie-indeling
seizoen 1989-1990
Tournooien voor het
seizoen 1989-1990
Ajax is allerminst alleen het eerste elftal dat wekelijks alle aandacht op zich
gericht weet.
Aan de basis van de club liggen de diverse jeugdelftallen die in hun kompe
tities ieder jaar weer hoge ogen gooien.
Vanaf acht jaar (de E-junioren) wordt er in het Ajax-shirt gevoetbald.
Op zaterdag en zondagmorgen is het op Voorland genieten geblazen van
de jonge Ajacieden die spelend werken aan de verwezenlijking van hun
droom: eens te mogen spelen in het eerste elftal.
Start Ajax met negen elftallen.
A1leider Cas Harms
A2: leider Cor v.d. Wal
B1leider Rolf Grootenboer
B2: leider Cor v. Eijden
C1leider Jan v. Eijden
C2: leider Ron Oudendijk
D1leider Frits Andriese
D2: leider Henk Heyt
E1leider Henk v. Teunenbroek
Jong juniores secretaris: Floris Thoolen.
Algemeen jeugd secretaris: Hans Bijvank.
Trainers: Louis van Gaal, Dick de Groot, Herman Borman,
Günther de Haan, Arnold Mühren.
Jeugd coördinator: Herman Wijnands.
De A1Landelijke Jeugdkompetie Hoofdklasse A.
Ajax, AZ, FC Den Haag, DWS, SC Feyenoord, FC Gronin
gen, Haarlem, SC Heerenveen, Telstar, FC Utrecht, Veendam,
FC Volendam.
De A2: AFC, Ajax 2, DWV, Elinkwijk, Hollandia, Noordwijk,
Quick Boys, RKAW, Roodenburg, RVC, UVS, UW.
De B1Interreg. Jeugdkompetities.
Indeling nog niet bekend.
*De B2: 1 e klasse: 601
*De C1: 1e klasse: 701
*De C2: 1e klasse: 701
*De D1: hoogste klasse D-junioren
*De D2: hoogste klasse D-junioren
*De E1: hoogste klasse E-junioren.
*NOG GEEN INDELING BEKEND.
De trainersstaf die zich bekommert om de zo belangrijke opleiding van jong
Ajax-talent is dit seizoen uitgebreid met een man die de jeugd bijzonder zal
aanspreken. Arnold Mühren werpt zich, na een fantastische voetbalkarriè-
re, op het (jeugd-)trainersschap.
Bij iedere thuiswedstrijd wordt het publiek in De Meer er aan herinnerd dat
Ajax een grote achterban heeft.
Als Ajax mascotte treden het hele seizoen spelertjes van de E- en D-
junioren op. Zoals hier Dave Vonk die trots poseert met twee voetballers
die de jeugdopleiding van Ajax door en door kennen: Frank de Boer en
Bryan Roy.
A1
5 aug.
Holland Cup.
9 t/m 11 aug.
Zilveren Ganzetoernooi te Goes.
12 t/m 13 aug.
Doetinchem
20 aug.
NAC
25 t/m 27 aug.
Duno te Den Haag
A2
20 aug.
Haaksbergen
B1
11 t/m 13 aug.
KV Mechelen (België)
19 t/m 20 aug.
Chèvremont (België)
26 t/m 27 aug.
Fostitudo
C1
9 t/m 13 aug.
Haarlem Cup
20 aug.
Zutphen
27 aug.
NAC
C2
12 aug.
Willem II
26 aug.
Argon (Mijdrecht)
D1
12 t/m 15 aug.
HO Bierbeek (België)
26 aug.
Blauw-Wit
E1
26 aug.
Blauw-Wit