AJAX IS ONZE GLORIE - AJAX IS ONZE CLUB De transfer van dit seizoen is, voor ons als supporters club, de terugkomst van Sonny Silooy, die wij intens gemist hebben. Onze komplimenten aan hen die deze transfer mogelijk maakten. Een smaakmaker van de eerste orde; altijd dollen en positief er tegenaan. Bij het weerzien was het direkt al weer raak en klikte het als vanouds. Welcome back, Sonny, we support you! Heerlijk dat je er weer bij bent. We beginnen aan een nieuw seizoen met rustige verwachtin gen. Stefan Pettersson is helaas lange tijd geblesseerd en verder bleef het op transfergebied kalm bij Ajax. Met Leo Beenhakker hopen we op aanvallend voetbal, want dat is het eerste, waarvoor het Ajax-publiek naar De Meer komt. Er zit kwaliteit genoeg in Ajax-één en Leo Beenhakker is er de man wel naar hier een eenheid van te maken. Heel veel succes wensen wij hem toe. Wordt dit het seizoen van de voetbalpas? We hebben hier nog geen zicht op. Er is al genoeg over ge schreven en gepraat. Vanaf deze plaats doen we een drin gend beroep op alle partijen om het hoofd koel te houden en de zaak niet verder te laten escaleren. Rust rond de vel den is het allerbelangrijkste, wil het voetbal niet definitief de genadeklap krijgen. Het moet toch mogelijk zijn in redelijk overleg met elkaar om te gaan. We blijven ons be-ijveren voor verdraagzaamheid en vrede tussen supporters. Het voetbal is een veel te mooi spel om kapot gemaakt te worden. Het adres is: Postbus 17009, 1001 JA AMSTERDAM. Voor vijfendertig piek per jaar ontvangt u tien 'Ajacieden', het eigen supportersblad van De Ajacied. Ook krijgt u per post de Ajax-Magazines, de Ajax-Presentatiegids en de elftalfoto van dit seizoen. Mede door uw steun kunnen we een uitgebreide public rela tions voor Ajax verzorgen en via duizenden brieven uit binnen- en buitenland Ajax promoten. Een trouwe groep van medewerkers staat hier borg voor. We hebben met de nieuwe voorzitter een uitstekend kontakt en hopen dit voort te zetten. Alle neuzen moeten weer de zelfde kant op staan en een ieder dient te beseffen, dat alles ter meerder eer en glorie van onze club Ajax is. De voetbalclub Ajax lééft! De rood-witten houden zich op de woelige wateren van het nationale- en internationale topvoet bal nog steeds knap staande. Waar je ook bent in het buitenland, in Spanje, Hongarije, Azië, Zuid-Amerika of waar dan ook, iedereen person if iceert Nederland met Amsterdam en Ajax, met Cruijff, Keizer en Krol. Een schitterende bekendheid uit een glorierijke succesperiode. Na een roerige periode lijkt Ajax in rustiger vaarwater te ver keren. Onder leiding van een nieuw, enthousiast en vooral toekomst- en klantgericht bestuur, wil de club een hernieuw de poging ondernemen de Europese top te bereiken. Gezien het spelerspotentieel moet dat lukken. Daarbij maakt het huidige bestuur ernst met de doelstelling de huidige groep te behouden. De Griekse held Ajax mag dan dood zijn, de voetbalclub Ajax en zijn supportersclub 'De Ajacied' zijn springlevend! "DE AJACIED" is de officiële supportersclub van Ajax.

Presentatiegids (1987-2013) | 1989 | | pagina 25