SUPPORTERSCLUB "DE AJACIED" HOOPVOL!! supportersvereniging Foto: Foto Robert Collette, Voetbal International Hoopvol gestemd gaan we het nieuwe seizoen weer in. Na een schitterende E.K., waarin we afrekenden met de Duit sers en waar we middels schitterend voetbal de E.K. won nen, hebben we er weer zin in. Het supporterslegioen was absoluut uniek en verdient onze warme sympathie. Sfeer op de tribunes, een opleving van het nationaal gevoel, en de schitterende binnenkomst in Amsterdamwe zul len dit nooit vergeten! Voor het voetbal een prima opsteker en hopelijk houden de toeschouwersaantallen gelijke tred met dit enthousiasme. Want een club kan nooit zonder de supporters, ook al wordt dat aandeel wat verminderd door sponsor inkomsten. Voetbal zonder supporters is dood en trekt op de duur ook geen sponsors meer. Daarom is het zaak voor iedere betaald voetbalorganisatie klantvriendelijk op te treden en oog te hebben voor de supporters. De sup porter anno 1988 vraagt nu eenmaal andere voorzieningen dan die welke bijvoorbeeld het Olympisch Stadion haar be zoekers durft voor te schotelen. Ajax timmert stevig aan de weg en we zijn er als officiële supportersclub dan ook fel voorstander van in "De Meer" te blijven voetballen. Alle wilde geruchten over nieuwe stadions in Amsterdam ten spijt, zijn wij er van overtuigd dat "De Meer" het gezel ligste stadion is, dat wij ons als Ajacieden kunnen wensen. Na de laatste verbouwingen kunnen we het hier zeker nog vele jaren uithouden. Ajax en "De Meer" is een begrip - daar kan en mag nooit aan getornd worden. We wensen al len, die Ajax een warm hart toedragen, een goed seizoen toe. Bovenal ook verdraagzaamheid ten opzichte van de ander. We gaan er weer positief tegenaan als grootste supportersclub van Nederland en wensen alle Ajacieden 'Shalom' toe! Ajax is onze glorie - Ajax is onze club! Tjeerd De Ajacied Postbus 8164 6710 AD Ede

Presentatiegids (1987-2013) | 1988 | | pagina 47