er gebeurt meer in de meer ER GEBEURT MEER IN DE MEER één van de gasten van Rulewave/Ter Haak die de prijs di- rekt na de wedstrijd uitreikt, zoals op foto 3 Harry Slinger doet bij Arnold Mühren na Ajax-Sparta. Een zeer gewaardeerd initiatief van Ajax is ook de reduktie voor amateurverenigingen die met hun jeugd een wedstrijd in De Meer willen bezoeken. In groten getale wordt daar van gebruik gemaakt door clubs die uit heel Nederland ko men. Op de Gezinstribune steunen zij Ajax en beleven een dag om nooit meer te vergeten (foto 4). 3£ Vernieuwde tribunes, meer service aan het publiek, attrak- tief voetbal en vele evenementen rond de wedstrijden. Ja, er gebeurt inderdaad meer in De Meer. Zoals de fantasti sche en hartroerende afscheidswedstrijd van Rob de Wit, aan het eind van het vorig seizoen (foto 1) waar Ajax het opnam tegen het Nederlands elftal dat een paar weken la ter in West Duitsland de Europese titel zou pakken. Of een ander spektakulair duel als de erewedstrijd ter gelegenheid van de vijftigste verjaardag van Mister Ajax, Sjaak Swart (foto 2). Aan het eind van die fraaie partij die in een 4-4 stand eindigde, werd Sjakie door de supporters in triomf van het veld gedragen. Een vast terugkerend fenomeen is de verkiezing van de Man of the Match, na iedere thuiswedstrijd. Skybox-houder Rulewave/Ter Haak beloonde de beste speler van de wedstrijd niet alleen met een aardig aandenken, maar ook met een enveloppe met een waardebon. Meestal was het

Presentatiegids (1987-2013) | 1988 | | pagina 37