MEMO De Graafschap - Alax 15-05-2019 Welkom Beste mediavertegenwoordiger, welkom in Stadion De Vijverberg. De Graafschap heeft er alles aan gedaan om de ontvangt voor de media zo gastvrij mogelijk te houden. De aanvraag via de NSP liep storm, toch hebben wij geprobeerd om voor iedereen een werkplek te creëren. Qua parkeerproblematiek bieden wij onze excuses aan. Logistiek ligt het stadion niet gunstig bij topwedstrijden. Vanaf 18.30 uur, of indien mogelijk eerder, openen wij de ruimte naast de persruimte om extra werkplek te generen. We hebben daar extra stroompunten. Het broodje bal wordt in de rust daar geserveerd. E-tickets De mensen met een e-ticket hebben plek op de perstribune, in vak 8. Rij 13 en 14 zijn helemaal bovenin met desk en rij 1 is onderin met een desk. Alle plekken hebben stroom en Wi-Fi. Onder de perstribune bevinden zich de plekken voor de mensen die een kaart hebben waar BC8 op staat. Rijnummer en stoelnummer staan op de kaart. Deze plekken hebben geen desk en geen stroom. Vak 12: Een aantal mensen heeft een kaart voor vak 12, dat zit helemaal in de hoek naast het uitvak. Op alle kaarten staat ook 'Perszaken', zodat er ook recht is op toegang persruimte en de mixed zone. Door de krapte en de drukte op de tribune is het handig dat apparatuur die niet direct nodig is, in de persruimte blijft. Wi-Fi Inlog: De Graafschap Pers - wachtwoord: mediadg2015 Persconferentie: In overleg met Ajax en FOX Sports vindt er na afloop geen persconferentie plaats. De trainers zijn in de mixed zone beschikbaar, na overleg met de perschefs. Mixed zone We hebben te maken met een krappe mixed zone en veel camjo's. Graag toch zoveel mogelijk naast elkaar opstellen voor de backdrop. Laat ruimte achter én naast je waar mensen door kunnen. Huldiging De huldiging van Ajax, bij het behalen van het kampioenschap, vindt ongeveer 15 minuten na het laatste fluitsignaal plaats op het speelveld. Het is absoluut verboden om een stap op het veld te zetten. Alleen de rechtenhouders en Ajax-media hebben toegang tot het veld. Ook tijdens het juichen voor het uitvak is het niet toegestaan om het gras te betreden, tevens mag er niet voor het uitvak gestaan worden om te fotograferen. Tijdens de officiële huldiging blijft iedereen achter het koordje paaltje, zoals dat is geplaatst. Werkplek Voorafgaand en tijdens de wedstrijd is de persruimte en/of de perstribune de werkplek voor iedere mediavertegenwoordiger. Het is tijdens en voorafgaand aan de wedstrijd niet toegestaan ie te begeven in de spelerstunnel. Fotografen kunnen zich ook direct naar hun werkplek rondom het veld begeven: langs de lange zijde een paar meter vanaf de dug-out tot aan de camera in de hoek of aan de korte zijde (Groenendaal-tribune) vanaf de hoekvlag tot aan de rand van de zestienmeter. Het is belangrijk

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2019 | | pagina 25