iÏTeïm Een goed afscheid helpt je verder 'Wij zorgen voor een passende omgeving waarin u zich prettig voelt en die echt troost biedt' 'Me tijd en ruimte om afscheid te nemen van uw dierbare' YA yardenhuis Achterhoek Het typische Achterhoekse landschap met zijn uitgestrekte weilanden vormt het fraaie decor van yardenhuis Achterhoek. De verschillende vertrekken in het gebouw bieden een prachtig uitzicht over de omgeving. Dat maakt yardenhuis Achterhoek tot een aangename plek, waar u als nabestaande in alle rust afscheid kunt nemen uw een overleden dierbare. Ruimte voor afscheid "Bij yardenhuis Achterhoek vinden we het belangrijk dat nabestaanden op een betekenisvolle manier afscheid kunnen nemen van hun overleden dierbare. Op een manier die bij hen past, en in een omgeving waar zij zich goed voelen. Voor iedere familie willen wij een afscheid creëren in een passende en prettige omgeving", aldus locatiemanager Annemieke Stulp. Een troostrijke omgeving De plechtigheid is het moment waarop u samen met anderen afscheid neemt, op een manier die past bij het leven van uw overleden dierba re en bij uw emoties. De beide aula's van ons crematorium bieden diverse mogelijkheden om de door u gewenste sfeer te creëren. Met muziek en licht, met kleuren en beeld zorgen wij voor een passende omgeving waarin u zich prettig voelt en u echt troost biedt. Nog even napraten In onze restaurants De Slinge en Olde lessel is er ruimte om elkaar te spreken, condoleances uit te wisselen en samen iets te eten en te drinken. Indien u wenst kan de plechtigheid door ons worden opgenomen op een USB-stick zodat u op een later moment wanneer u dat wenst nog een keer het afscheid kan bekijken en beleven. yardenhuis Achterhoek Nutselaer 4 7004 HJ Doetinchem T 0314 34 5774 yardenhuis.achterhoek@yarden.nl Heeft u interesse in een rondleiding voor en achter de schermen? Neem dan gerust contact op voor de mogelijkheden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2019 | | pagina 16