FINALE! FINALE 2005 bezoek bij BV Veendam (4-5) en achtste teleurstelling. Het elftal was een mix van van ze won. In bekerfinales gebeuren vaak finale bij Co Ahead Eagles (0-1) zijn uit zijn oud en jong. Een mix van culturen. Van dingen die niemand verwacht. Ik hoop geheugen gewist. "Het is onmogelijk om al westerlingen en buitenlanders, maar ook ook vanmiddag." De kans is klein dat Van mijn wedstrijden te blijven onthouden. De zelf opgeleide spelers. Struijkie, Sven Mosselveld lijfelijk op de tribune zit. belangrijkste zal ik echter nooit vergeten." Delanoy, Hans Denissen en ikzelf kwamen '"s Ochtends schuif ik aan bij de Tafel van uit de eigen jeugd. De gangmakers waren Kees op FOX Sports. Daarna ga ik denk AS MONACO onbetwist Kevin Bobson en Iwan Redan. lekker thuis op de bank de finale bekijken. Willem II mocht het seizoen daarna al vroeg Als er een feestje aankwam, stonden zij We hebben als club vrijkaarten gekregen, Europees aan de bak tegen AS Monaco. "We vooraan. Mooie types. Met Arvid Smit, maar daar is animo voldoende voor. Ik ga waren ongeplaatst en wisten dat we direct Raymond Victoria, Oscar Moens en voor de televisie zeker Willem II steunen." een zware tegenstander zouden treffen. Een Robert Maaskant speelden we dat seizoen voorkeur hadden we niet. We vertrokken al voetgolf. Vriendschappen heb ik er niet "Winst zou een prachtige beloning zijn een week eerder naar Monaco als een soort aan overgehouden. Struijkie zie ik af en voor de visie van de club. Ik vind het knap teamuitje. We verbleven in een prachtig toe, Raymond Victoria werkt natuurlijk dat technisch directeur Joris Mathijsen het hotel op een rots met een mooi uitzicht bij Willem II, met Martijn Reuser heb ik huidige team heeft weten samen te stellen, over Monaco. We keken daar onze ogen eens samengespeeld bij oud-RKC, maar Een halfjaar geleden had ik ook nog nooit uit. Onder de indruk van die dure jachten, de meeste jongens spreek ik nooit meer. van Alexander Isak, Marios Vrousai en luxueuze huizen en gigantische casino's. We Spelers als James Quinn, Ceesay, Christophe Vangelis Pavlidis gehoord. Wie spreekt er verloren daar met 2-0. Thuis met 1-3. We Lepoint, Albert van der Haar, Arvid Smit. nu nog over Fran Sol? Terwijl de supporters troffen een team met Emmanuel Adebayor, Nadat zij vertrokken, heb ik ze nooit meer dachten dat er na zijn vertrek van dit seizoen Patrick Evra, Maicon, stuk voor stuk gezien of gesproken. Zo gaat het in de nauwelijks meer iets te maken viel. Isak internationals. We hielden er rekening mee voetbalwereld. Met iedereen contact blijven is een geweldige vervanger. Tweebenig, dat het na de eerste ronde al voorbij zou onderhouden, is onmogelijk." wenbaar, compleet, die speelt over een paar zijn. In die wedstrijden gebeurden weinig jaar in de absolute top. Hij helpt Willem II bijzondere dingen." Na veertien jaar staat Willem II nu nu en Willem II helpt hem. Een selectie in opnieuw in de finale. "Het krachtsverschil de winter versterken, betekent altijd een Wat was de kracht van het Willem II uit is normaal gezien te groot. Kijk naar de zware opgave. Het aanbod goede spelers het seizoen 2004/05? "Vergeet niet dat competitiewedstrijd van vorige maand. 1-4, is miniem. Knap dat het Joris is gelukt deze we in de competitie als tiende eindigde. een walk-over voor Ajax. Ajax is natuurlijk toch te vinden. Hopelijk wordt er vanavond Nu betekent dat een hele zondag feest de grote favoriet. Maar dat was het ook in een groot feest in Tilburg gevierd. Dat op de Heuvel. Toen zorgde dat voor 2014 toen PEC Zwolle in De Kuip met 1-5 verdient de club."

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2019 | | pagina 17