Naam: Agnes Mulder SUPPORTER VAN DE WEEK 1. Waar kom je vandaan? Ik ben een geboren en getogen Emmenaar! 2. Sinds wanneer ben je fan van FC Emmen? Van huis uit heb ik de club altijd gevolgd. Het is er met de rood-witte paplepel ingegoten. 3. Hoe ben je fan van FC Emmen geworden? Ik was sowieso al gek op voetbal. En ik ben Emmenaar, dus dan sta je gewoon achter de club uitje eigen regio. 4. Wat is de eerste wedstrijd die je hebt bezocht? Dat durf ik niet te zeggen. Ik weet wel dat ik vroeger altijd al met mijn vader hier kwam. Dat was nog in de tijd dat er alleen nog staanplaatsen waren. Ik was twaalf of dertien jaar oud, denk ik. 5. Wie is je favoriete speler van FC Emmen? Ik vind Glenn Bijl een goede speler en ik vind dat Kjell Scherpen ook heel goed gegroeid is in het keepen. Ze hebben allemaal hun eigen piekmomenten! 6. Heb je bijzondere herinneringen aan een wedstrijd tegen Ajax? We waren bij de uitwedstrijd. Tja, je weet dat je daar geen wonderen moet verwachten. Ik ben groot gewor den met Ajax. Ik zeg altijd: 'Ik ben een Ajax-fan maar Emmen zit in mijn hart!' Met ons gezin doen we met drie man vrijwilligerswerk voor FC Emmen. 7. Wat is je voorspelling voor de wedstrijd FC Emmen - Ajax? Ik hoop op een stunt, net zoals tegen PSV. Waarom niet, toch?! Ik vind niet dat FC Emmen bij voorbaat kansloos is. 8. Waar eindigt FC Emmen in de eredivisie? Ik hoop net boven de streep, veertiende dus. Ze hebben er in ieder geval hard voor gewerkt!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2019 | | pagina 10