De specialist; elitedealer van Japans topmerk Seiko DeGOUDsp J X Specialist in Trouwringen j Exclusieve horloges tegen een nette prijs verkrijgbaar aan de Gelkingestraat En de Tweede Ring is Gratis Juwelier de GOUDspecialist opende in 1973 haar deuren in Groningen en is uitgegroeid tot een begrip in Noord-Nederland. De onderneming van Johan van Dijk aan de Gelkingestraat in de Stad kent een huiselijke sfeer waarin kwaliteit, vakmanschap en service centraal staan. Als elitedealer van het horlogemerk Seiko heeft De GOUDspecialist de beschikking over diverse exclusieve series van het Japanse topmerk. De GOUDspecialist is door Seiko als enige in Noord-Nederland toevertrouwd met de exclusieve Presage Blue Enamel Limited Edition. Een schitterend horloge met een bijzondere blauwe wijzerplaat en goudaccenten. Seiko heeft wereldwijd slechts 1500 van deze prachtexemplaren op de markt gebracht. Ook de Prospex Black Series 2018 is in onze regio enkel bij De GOUDspecialist verkrijgbaar. De GOUDspecialist is dan ook de enige elitedealer in Noord-Nederland met deze exclusieve series van Seiko. Hoge kwaliteit De automatische uurwerken van Seiko zijn van zeer hoge kwaliteit waardoor de aankoop van een horloge van het Japanse merk, een aankoop voor het leven is. Door de korte lijnen rechtstreeks met Seiko Nederland bent u bij De GOUDspecialist verzekerd van de beste service. De juwelier heeft een breed en betaalbaar assortiment horloges en naast kwaliteit staan service en klantvriendelijkheid hoog aangeschreven bij De GOUDspecialist. "We waarborgen de kwaliteit die van topmerken als Seiko, maar ook Casio mag worden verwacht," zegt Van Dijk. "De romantiek van de traditionele juwelier is hier nog aanwezig en we bieden service op maat." Vakmanschap en passie De zelfstandig ondernemer zit bijna dertig jaar in het vak en heeft in die tijd een ongelooflijke hoeveelheid aan kennis opgedaan. Naast horloges heeft De GOUDspecialist zich gespecialiseerd in trouwringen en verkoop van sieraden, afkomstig van Nederlandse leveranciers. De GOUDspecialist is lid van de Federatie Goud en Zilver waardoor u als klant altijd zeker bent van absolute topkwaliteit. Vakmanschap, kwaliteit, passie en een uitmuntende service komen allen bijeen bij De GOUDspecialist in Groningen. De GOUDspecialist, Gelkingestraat 34, Groningen, 050 3120 506

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2018 | | pagina 50