Domis Aegis INfipY BARN Groningen 2018: Het Jaar van de Business Boost w Groningen staat in 2018 vol in de schijnwerpers als belangrijke vestigingsregio in Europa. Denk aan de miljarden investeringen in en rond de Eemshaven, de Energy Valley met Offshore Wind en de Waterstofeconomie, vergroening van de chemie in Delfzijl, Blockchain, 5G, Internet of Things.... De noordelijke ondernemerspromotie staat dit jaar centraal met de jaarlijkse ledenvergadering van de World Trade Centers Association, met 320 vestigingen in bijna 90 landen en een netwerk van meer dan 750.000 aangesloten bedrijven, die in april plaatsvindt in het WTC in Leeuwarden. Diverse buitenlandse delegaties zoals uit New York worden verwelkomd onder meer in Groningen, Delfzijl, Eemshaven en Hoogezand (Holthausen). Een wedstrijd van FC Groningen kan dan ook op het programma staan. Mooi is het altijd om het zakelijke met het sportieve belang te combineren. Kortom, het bruist in Groningen. Dat zien wij ook terug in investeringen in energieneutrale woningen en bedrijfsgebouwen, aardbevingsbestendig wel te verstaan, in hernieuwbare energiecentrales, milieuvriendelijke investeringsprojecten, en een veelvoud aan innovatie- en exportprojecten op gebied van water, energie, bio-economie, ICT, Smart Industry en landbouw. Als Domus Aegis zijn wij betrokken bij diverse projecten van bedrijven. Wij ontzorgen onze klanten in het binnenhalen en binnenhouden van subsidies en doen de juridische begeleiding bij de funding van grote investeringsprojecten. Zo hebben we voor de innovatie van de Fresh Water Mill, een subsidie van 560.000 binnengehaald en begeleiden wij een Zwitsers bedrijf in de keten "waste-energy-food" voor vestigingen, waaronder op termijn ook in Groningen. Bij elke vestiging gaat het om 1600 nieuwe banen en een investering van een kleine 500 miljoen. Maar we regelen ook de subsidies voor ledverlichting van bedrijfspanden en bijbehorende parkeerterrein, de laadpalen voor de E-mobiliteit, de energie-investeringen van sportverenigingen. In 2018 zijn we betrokken bij innovatieprojecten met onder andere inspectiedrones, krattendrogers, nieuwe motoren voor de binnenvaart, mobiele waterstoftankstations, brandstofcel-waterstof-elektrische voertuigen, mest-naar- kunstmest, duurzame energie balanceren (tijdelijke opslag van duurzaam opgewekte energie die op moment van productie niet geleverd wordt maar op later moment), duurzaam vervoer (op weg, rail, binnenwater, zee en in de lucht). Kortom, een innovatief bruisend 2018. Wellicht heeft u ook een innovatie voor ogen of overweegt u te investeren in energiebesparing, milieuvriendelijke bedrijfsmiddelen of hernieuwbare energieproductie. Dan bent u bij ons aan het juiste adres. Met vriendelijke groet, mr Onno van der Kuip Domus Aegis BV Mail: vanderkuip@domusaegis.nl http://www.domusaegis.nl/media organisatie advies

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2018 | | pagina 36