I In alle rust afscheid nemen In de stad Groningen vindt u twee prachtige locaties van Yarden. In de wijk Paddepoel, omgeven door groen, staat het onlangs hernoemde uitvaartcentrum, yardenhuis Groningen. Op loopafstand bevindt zich in een mooi park het crematorium, onlangs uitgeroepen tot Rijksmonument. In een prettige omgeving worden diverse mogelijkheden geboden om in alle rust en op uw eigen manier afscheid te nemen. Yarden Groningen Het crematorium biedt uitgebreide mogelijkheden om met muziek en beeld een eigen sfeer te creëren die past bij de overledene en bij u als nabestaande. Zo kunt u in een passende omgeving en in alle rust afscheid nemen. "Alle ruimtes in ons crematorium zijn zo ingericht dat onze gasten zich er snel op hun gemak en welkom voelen," vertelt Suzanne Veenstra- Riegen, locatiemanager voor de regio Groningen. "De beide 'Het zijn de kleine dingen die het grote verschil maken' aula's vormen een passende omgeving voor een sfeervol afscheid. Of er nou 3 of 300 belangstellenden zijn, wij kunnen vrijwel alles faciliteren." Tijd, rust en ruimte "Bij onze medewerkers staan de zorgen en de aandacht voor de overledene en de familie voorop. Wij geven nabestaanden alle tijd en ruimte om afscheid te nemen van hun dierbare", legt Suzanne Veenstra-Riegen uit. "Bijvoorbeeld met ons speciale arrangement 'Afscheid kent geen tijd'. Als een van de eerste crematoria in Nederland biedt Yarden Groningen nabestaanden onbeperkt tijd en ruimte om afscheid te nemen." Het zijn de kleine dingen die het grote verschil maken. Op deze manier kunnen persoonlijke afscheidswensen. van zowel nabestaanden als overledenen, beter worden vervuld. En dat is belangrijk, want een goed afscheid helpt mensen verder. Afscheid kent geen tijd De uitvaartverzorger spreekt met de nabestaanden een Wij geven nabestaanden alle tijd en ruimte om afscheid te nemen van hun dierbare' datum en tijdstip af waarop de uitvaart plaats vindt. Er wordt een ruimte vrijgemaakt, exclusief voor dit ene afscheid. Als de nabestaanden aangeven er aan toe te zijn, dan nemen zij definitief afscheid. Op deze manier kunnen persoonlijke afscheidswensen beter worden vervuld. Zodat het afscheid precies wordt zoals de nabestaanden en de overledene voor ogen hadden. Vernieuwend Bij het team van Yarden Groningen staat het verbeteren van de dienstverlening altijd centraal. Dit om de bezoekers zo optimaal mogelijk van dienst te kunnen zijn. Recentelijk is het gedenkpark gedeeltelijk vernieuwd: het kinderhofje, de paden van de urnentuin en het aantal zitplaatsen hebben een fris nieuw uiterlijk gekregen. Het crematorium zelf staat in 2018 op de lijst om gerestyled te worden. Ook hier zal alles in het teken staan om de bezoekers zich zo prettig mogelijk te laten voelen. Want een goed afscheid helpt je verder. Diverse activiteiten 2018 14 februari 2018 19.00 22.00 uur Valentijn herinneringsbijeenkomst 13 mei 2018 11.00 - 14.00 uur Moederdag herinnermgsbijeenkomst 14 juni 2018 11.00- 14.00 uur Vaderdag herinneringsbijeenkomst Yarden Groningen Crematoriumlaan 6 9747 AM Groningen 050 577 8241 cre.groningen@yarden.nl www.yarden.nl/groningen Voor het melden van een overlijden bel: 050 571 7244. Dag en nacht bereikbaar. Ook voor niet leden en elders verzekerden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2018 | | pagina 21