Voetbalhumor uit de pers 0 0 Competitiewedstrijden afgelopen week: Dat Arena publiek geniet zo te zien ook van het laatste dag zon... op Zandvoort. Want in de Arena zitten ze niet. Als ik Bergkamp was zou ik even Frank de Boer bellen. Voor een Advocaatje. Zoals bij Van Bronckhorst twee jaar geleden. Vitesse dat het rustig aan doet in de Arena omdat ze donderdag Europa League moeten voetballen... 0 De laatste keer dat ik met 1 -7 verloor was in de miniwelpen. Was ik een jaar of zes. Zoals Feyenoord de 2e helft speelde tegen PSV, zo hadden ze ook tegen NAC moeten spelen. Met 10 man. Zonder Kramer. Hadden ze een kans gehad. 0 Zit Michiel Kramer ook in Expeditie Robinson? Wat staat die knul op een eiland zeg! 'Vrienden van Amstel' in Ahoy, 'Een Avondje NAC' in de Kuip. Rotterdam heeft het gewoon allemaal. 0 Uit de VI: Erik ten Hag laat in een interview weten dat het voetbal bij FC Utrecht tegenwoordig meer een denksport is. Dat had Ruben Schaken moeten weten voordat hij zijn afscheid aankondigde. Ook Wayne Bridge had prima bij FC Utrecht gepast. Er schijnt nu wel contact te zijn met de Fortuna Sittard speler Wessel Dammers. 0 Feyenoord-Manchester City: Aha, dus dit noemen ze nou een typische droomstart. Die Vilhena stond gewoon te pitten. 0 Van Bronckhorst: "Onze tactiek werkte precies 1 minuut." 0 Een voordeel van rust is dat Manchester City in ieder geval een kwartier lang niet kan scoren. 0 City nou wéér?! 0 Reuze benieuwd of Feyenoord nog een doelpuntje weet te scoren in deze wedst... uhhh poule. 0 Jammer van die vier goals anders had je 0-0 gespeeld. 0 Internationaal: Max Verstappen doet steeds meer aan Arjan Robben denken....hij valt steeds uit. 0 Zou jij voor een miljoen een seizoen lang geen penalties nemen? Cavanni niet... Eigenaar PSG biedt Cavani één miljoen om penalty's aan Neymar te laten, spits weigert! 0 Simon Bijker 23

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2017 | | pagina 25