imkers. LEX gpasssJ Inmiddels is Immers 31 jaar en gepokt en gemazeld in de voetballerij. Hij is een van de meeste ervaren jongens in de selectie. Van hem wordt dan ook verwacht dat hij het team, zeker in grote wedstrijden als vandaag, bij de hand neemt. Daar loopt de Hagenaar niet voor weg. "Ik verwacht het ook van mezelf. Zeker de jongens die direct om mee heen spelen wil ik goed neerzetten in het veld. Ik kan dan best 'aanwezig' zijn. Ook in de kleedkamer. Af en toe iemand corrigeren, dat hoort erbij. Ik denk dat dat van mij wel geaccepteerd wordt. Ik weet wat er in het topvoetbal gevraagd wordt en ken de club bovendien goed. Hier moetje niet de kantjes ervan aflopen. Hard werken wordt gewaardeerd." Trainersambities Voor trainer Fons Groenendijk is Immers een van de verlengstukken in zijn elftal. De middenvelder wordt dan ook vaak naar zijn mening gevraagd door Groenendijk. "Wij hebben veel contact, lopen vaak even bij elkaar langs. Hij vraagt soms wat ik vind van andere spelers of over het type spel dat we spelen. Dat gaat op een hele natuurlijke manier. Het is een beetje sparren. Zelf heb ik ook wel trainersambities. Zo ga ik volgende week beginnen met de trainerscursus TC3. Het lijkt mij heel leuk om voor een groep te staan en spelers wat bij te leren. Ja, op den duur zou ik wel een betaald voetbalclub willen trainen." Maar eerst de wedstrijd van vandaag. Wat is er volgens Immers mogelijk? "Tegen Ajax zetje altijd een stapje extra. Soms wil je dan zelfs te graag. Dat moetje zien te voorkomen. Ondanks dat het spel niet altijd even goed was, hebben we vorige week wel gewonnen van Willem II. Dan stapje vandaag toch met meer vertrouwen het veld op, dan als we weer hadden verloren. Met het publiek erachter kunnen er mooie dingen I gebeuren." ADO DEN HAAG 29.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2017 | | pagina 29