Armaris Bevrachtingen wenst alle spelers succes en hoopt op een sportieve wedstrijd waarin de Werkendammers haar publiek de strijdlust laat zien waar het bekend om staat! r u aan toe bent en kun.tu er op vertrouwen uw verplichtingen kunt nakoi s Armaris Bevrachtingen is een bevrachtingskantoor dat zich specifiek bezig houdt met transport van ladingen van Nederland tot aan Roemenië. Armaris Bevrachtingen zorgt ervoor dat ladingen per binnenvaartschip van A naar B worden gebracht. Hun grootste vervoersgebied is Zuid- Duitsland, Oostenrijk Hongarije en Servië. Binnenvaart - bevrachting en transportovername. Dat is waar Armaris Bevrachting goed in is en dat is wat we doen. We handelen snel, zonder rompslomp en bieden daarbij een uitstekende service. Wat u ook vraagt, wij nemen onze verantwoordelijkheid en zoeken de best passende oplossing voor uw lading. We doen wat we beloven en regelen de zaken van A tot Z. Binnenvaart: wij varen verder Of u nu kiest voor bevrachting of transportovername. Of u nu 1.000 of 50.000 ton wilt transporteren. Armaris Bevrachtingen heeft voor iedere partij een passend schip. Want de binnenvaart: dat is ons vak. Waar andere bevrachters stoppen, varen wij verder. Onze binnenvaartschepen bevaren de Maas tot Noord- Frankrijk, de Rijn tot en met Basel en de Donau tot de Zwarte Zee. Ook de zijrivieren worden meegenomen. Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Oostenrijk, Hongarije, Servië, Roemenië... We kennen de situatie ter plekke en kunnen daardoor goede inschattingen maken en zorgen dat uw lading tijdig aankomt. Realistisch en betrouwbaar Armaris Bevrachtingen staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid. Voor een lange termijnrelatie. Dat betekent dat u kunt rekenen op een goede dienstverlening en een realistische planning, die we waarmaken. Maar het betekent ook dat de kwaliteit van de schepen en schippers van een hoog niveau is. Onze schippers varen uitsluitend met moderne, West-Europese schepen die aan de hoogst mogelijke eisen voldoen. Het zijn mensen met de juiste mentaliteit, die hun afspraken nakomen. Zo weet u exact waar u aan toe Dent en kuht w er op vertrouwen dat u ook zelf Hulsenboschenstraat 31 4251 LR Werkendam Tel. 088-2762701 info@armarisbevractitingen.nl www.armarisbevrachtingen.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2016 | | pagina 14