Gunstig voorteken 23 oktober 2016 Nummet 10 Redactie en administratie Uitgave Stadion Sportnieuws: Oranje/van Loon b.v. Chroomstraat 33, 2544 EX Den Haag Telefoon: 070 385 94 00 E-mail: stadionsportnieuws@euronet.nl Een tussendoortje, zoats Feyenoord - Zorya Luhansk hier en daar werd geduid, was het niet afgelopen donderdagavond laat. De Oekraïense tegenstander bleek daar voor te taai en te degelijk. Niettemin stuurde Feyenoord dat met Tapia voor Kuyt speelde aan op een zwaarbevochten 1-0-overwinning. Die leidde ertoe dat Feyenoord nu Europees gezien eveneens bovenaan staat. Dat wil zeggen, dat de brigade van Van Bronckhorst en Manchester United allebei zes punten hebben uit drie wedstrijden. Het doelpunt werd gemaakt door Nicolai jör- gensen, van wie aanvankelijk werd aangenomen dat hij net als Kuyt met het oog op Feyenoord - Ajax zou worden ontzien. Een overgroot aandeel in het Deense doelpunt was weggelegd voor Bilal Basacikoglu. De Turkse jeugdinternational ontfutselde zijn tegenstander bij het uitverdedigen de bal en hield genoeg overzicht om jörgensen in stelling te brengen. Basacikoglu was opnieuw basisspeler, Berghuis stond ernaast. Als straks Eljero Elia terug is wordt het voorin nog meer dringen. Hoewel Elia talloze keren liet weten Feyenoord - Ajax als het ideale moment voor zijn rentree te beschou wen, kwam zijn naam niet voor op het wedstrijdformulier. Wat voor tweeërlei uitleg vatbaar kan zijn. We zullen het zien straks! Over de Klassieker gesproken: die drie doelpunten van Guidetti - de tridetti zogezegd, Nian Uitgevers B.V. was dat de laatste keer dat Feyenoord in De Kuip van Ajax won? Als het louter om Burg. Reyndersstraat 23-25 competitiewedstrijden gaat wel ja. Maar waaraan voorbijgegaan wordt is het duel 9451 BC Rolde van het eigen doelpunt van Veltman vorig jaar, ver in de verlenging. Dat was dus voor Telefoon: de KNVB-beker. De echt laatste overwinning van Feyenoord op Ajax betekende toen 050 - 402 95 20 de opmaat naar de zo waardevolle finale tegen FC Utrecht, die het nu mogelijk maakt Fax: dat Feyenoord Europees voetbal speelt. Feyenoord - Ajax - de als gevolg van door 050 - 409 60 08 burgemeesters opgelegde sancties nog steeds zonder uitpubliek te verspelen enige E-mail: en echte Klassieker van Nederland... Een kraker die zich in zoverre onderscheidt van info@nian.nl veel voorgaande versies, dat Feyenoord bij wijze van uitzondering nu eens boven Ajax staat in de stand van de eredivisie. En dat Ajax zich dus in de achtervolging bevindt. De vraag is: hoe ga je daarmee om I Komt de focus van begin af aan op een gelijkspel te liggen, zoals vorig seizoen het geval was toen Feyenoord - Ajax twee keer in één maand op de rol stond? Bij een remise blijft de kloof vijf punten met 020! Of wordt er geredeneerd dat Feyenoord bij een overwinning op plus acht komt en voorlopig dus even van Ajax af is. Wat is wijsheid! Doldriest gaan lopen aanvallen brengt risico's met zich mee. Zeker met een Eric Botteghin in de laatste lijn, die erom bekend staat dat hij onverzettelijk is zodra Feyenoord compact opereert, maar met veel meters in de rug eventueel kwets baar kan zijn. Met een dicht achter |örgensen spelende Kuyt heeft het duo El Ahamdi/ Vilhena toch zijn handen al meer dan vol. Volgens critici is het spel van Feyenoord alle Coolsingelgeneuzel ten spijt nog lang niet kampioenswaardig. Het houdt nog niet 5 I STADION SPORT NIEUWS

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2016 | | pagina 7