Ook sterk na tegenslag Gio's hand wordt steeds duidelijker (V'krant) op zich vestigde en door een niet zwijgende meerderheid afkeurend overstemd werd. Bron voor narigheid? RODA Bron doelpogingen 10 6 (VI) (tussen de palen): 6 2 Balbezit in procenten: 62 38 hoogste cijfer: 7,33 Jorgensen igem.AD.Tei.vil laagste cijfer: 5,8 Berghuis Europa League, 2e wedstrijd: Fenerbahce - Feyenoord 1-0 (1-0) Op drie momenten deed Feyenoord in Istan bul aanvallend iets: toen Kuijt in goede posi tie de bal kreeg maar niet goed aannam; toen Kuijt glijdend bij een terugspeelbal kwam en de keeper net kon redden; toen Jorgen sen de bat over Demirel tilde maar het leer de doellijn of Vilhena juist niet haalde. Een Feyenoord-treffer was niet in overeenstem ming geweest met het wedstrijdbeeld. Fener bahce was tegen onze verwachting in heer en meester over een timide Feyenoord. Dubbel spijtig dat de Turkse goal viel doordat uitgere kend Kuijt zich na een ingooi op eigen veld de bal door Lens had laten afsnoepen. Emenike schoot via binnenkant paal raak. 8e ronde: Willem il - Feyenoord 0-2 (0-1) Geen sprankelende voorstelling, wel een de gelijke overwinning voor een na-Europese wedstrijd. Feyenoord was duidelijk sterker in het eerste half uur zonder tot grootse da den te komen, tot een prachtige aanval bijna Feyenoord zelfs op 80 procent ontembaar Rapportcijfers Nicolai Jorgensen zo fraai dat hij zelfs John Guidetti en Graziano Pellè voor blijft (AD) Tapia bewijst kracht Feyenoord-selectie: "Trai ner kan blijven rekenen op iedereen" (Tel) succes had: twee keer Toornstra, Jorgensen, Kuijt, alle drie sterk, en dan het schot van de vrijgespeelde Vilhena dat door Lamprou nipt werd weggetikt. Het was de aankondiging van het doelpunt, even later: nu kwam het gevaar van rechts, met een ver opgerukte Basaci- koglu (in de basisvoorde geblesseerde Berg huis] die de bal bij de eerste paal bezorgde, waarna Jorgensen fraai achter het standpunt langs scoorde. In de tweede helft werd het spel van Feyenoord minder. Kuijt werd deze keer gewisseld voor Tapia, die het goed deed en bovendien zijn "seizoendebuut" opluister de met een doelpunt. Een mooie solo met een klein klutsje, heel beheerst afgerond toen hij én Toornstra voor de keeper stonden. Daar na sjokten we naar het einde. Gewonnen en weer de nul gehouden, al had Willem II wel een stuk of vijf mogelijkheden en miste een steenharde kopbal net het doel. Detail: de wedstrijd werd na het tweede doelpunt even onderbroken wegens knokken op de tribune aan de lange zij, waar Tilburgers op een on smakelijke wijze hun numerieke meerder heid uitbuitten tegenover twee Feyenoord- aanhangers. Krijgt nog wel een staart. doelpogingen 10 19 (VI) (tussen de palen): U 11 Balbezit in procenten: 52 48 hoogste cijfer: 6,8 Jones, Botteghin, v.d. Heijden, El Ahmadi igem.AD.Tei,vn laagste cijfer: 6,2 Basacikoglu

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2016 | | pagina 69