Het invallen van Kramer was wel een kantelpunt in de wedstrijd. N.E.C. ging nu helemaal achterover leunen, een paar spelers van hun stonden al op instorten en toen het tempo bij Feyenoord dan eindelijk omhoog ging, er eindelijk duels gewonnen werden en het breien werd vervangen door simpel spel richting de spitsen kreeg ik het geloof dat er toch nog een resultaat in zat. Met een gelijkspelletje was ik stiekem al tevreden vorige week, na zo'n slecht eerste uur mochten we al blij zijn dat we niet zouden verliezen. Dat het uiteindelijk toch nog drie punten werden was helemaal fantastisch. Eigenlijk hoop ik dat Feyenoord vanmiddag ook iets va ker snel de lange bal zal spelen. Onze tegenstander van vandaag komt na een stroeve start steeds beter in vorm. Ze komen makkelijk tot kansen. Maar ze zijn verdedi gend best kwetsbaar. Daar kan je gebruik van maken, maar dan moeten de ballen wel snel vooruit gespeeld worden. Als Eljero Elia weer fit is zou ik met hem in de basis beginnen. Natuurlijk gaat hij dat geen 90 minuten volhouden maar op de counter kan hij vandaag heel be langrijk zijn. En als Elia nog niet fit genoeg is moet Bilal vandaag spelen, die is ook snel. Die neuzen zullen als één van de weinige eredivisietegenstanders ook in De Kuip gewoon gaan aanvallen. Met snelle counters kun nen we vandaag onze slag slaan. Een ander puntje wat vandaag voor winst kan zorgen is hun keeper. Een jongen die nog niks meegemaakt heeft en die nog wel eens voor onrust zorgt door "rare" acties. Ik ben benieuwd hoe hij op een agressieve Kuip gaat re ageren. Als hij zich gek laat maken zijn we al een heel eind. Dan hoeven we alleen nog maar te zorgen dat hij een hoop ballen krijgt waarop het de fout in kan gaan. Maar het belangrijkste is natuurlijk dat ons team van daag De Klassieker speelt zoals die gespeeld moet wor den in De Kuip: met het mes tussen de tanden, op het randje en af en toe een heel klein beetje er overheen. Dan is het, met de steun van Het Legioen, zeker moge lijk om te winnen vandaag. Dan worden we weer gek en gaan we een geweldig feest vieren met elkaar. En na tuurlijk zijn we dan nog geen kampioen. Het seizoen is tenslotte nog lang. Maar de voorsprong is dan wel groot en winnen van die neuzen is sowieso altijd een feestje waard. 55 I STADION SPORT NIEUWS

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2016 | | pagina 57