BEN VS. PETER IC//. —r Feyenoord-iconen Peter Houtman en Ben Wijnstekers nemen het ook dit seizoen elke thuiswedstrijd van Feyenoord tegen elkaar op in een onderlinge poule, om uit te maken wie de beste voorspeller is. Hun prognoses voor Feyenoord - Ajax: Naam Punten Peter Houtman 22 Ben Wijnstekers 22 De uitslag van Feyenoord - AZ was bij het ter perse gaan van dit nummer nog niet bekend. BEN: 'Ik verheug me heel erg op de wedstrijd van vanavond. Een prachtig affiche, terwijl er in de uitverkochte Kuip een fantastische sfeer zal hangen. Ik verwacht dat het legioen negentig minuten lang massaal tekeer gaat om de ploeg naar de overwin ning te schreeuwen. Daar kan Feyenoord voordeel uit halen, al moeten de spelers ervoor waken dat ze zichzelf niet voorbij lopen of te geforceerd het veld in gaan. Ajax beschikt over een aantal slimme spelers, die uit het niets het verschil kunnen maken. Niet voor niets winnen ze veel wedstrijden zonder heel diep te hoeven gaan. Als we net zo spelen als in Heerenveen, geef ik ons een goede kans om Ajax te verslaan. Dat zou geweldig zijn en bovendien blijft de kans op bekersucces dan aanwezig.' PETER: 'Feyenoord-supporters kijken al weken uit naar deze wedstrijd. De mensen zijn dolenthousiast, hebben het nergens anders over en geloven in een goede afloop. De Kuip zal vanavond kolken, dat staat vast. Deze wedstrijd voorspellen, dat is bijna onmogelijk. Beide ploegen draaien goed in de competitie, maar dat hoeft niets te betekenen. Klassiekers zijn wedstrijden op zich, zoals dat ook geldt voor bekerwedstrijden. Enerzijds is het jammer dat twee grote clubs als Feyenoord en Ajax elkaar zo vroeg in het toernooi treffen, aan de andere kant is dit een mooie kans om al in de derde ronde af te rekenen met een grote tegenstander. Dat moet kunnen vanavond, daar ben ik van overtuigd.' Puntentelling Uitslag goed. voorspeld: Doelpuntenverschil goed voorspeld (ook bij gelijkspel): Winnaar goed voorspeld: 10 punten 6 punten 4 punten

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2015 | | pagina 29