een keer met een aanklacht komen die niet te weerleg gen is. Maar dat is van later zorg, voor nu kan iedereen gewoon lekker spelen. En dat spelen gaat steeds lekkerder. Waarbij ik dan wel hoop dat we ook afgelopen zondag tegen A.Z. goed gespeeld en gewonnen hebben. Want op het moment dat ik dit schrijf is die uitslag nog niet bekend. Op een dramatische vertoning in Doetinchem na is ons team goed bezig. En zelfs die wanvertoning bij De Graafschap werd uiteindelijk gewonnen. Zodat Feyenoord in de me dia steeds meer gezien wordt als een echte kampioens kandidaat. Op de vraag of we dat echt zijn gaan we de komende weken een antwoord krijgen. Feyenoord zal gewoon zijn punten moeten blijven halen, ook in wed strijden als bijvoorbeeld A.D.O. uit tussen twee Klassie kers in en als dat gebeurd staan we met de winterstop bovenaan. De europese wedstrijden die onze concurren ten moeten spelen zullen gegarandeerd voor puntver lies zorgen in de competitie en dus moet Feyenoord nu al zijn slag slaan. We hebben al een voorsprongetje op RS.V. en die neuzen kunnen we ook binnenkort op drie punten zetten. Na de winterstop doen er waarschijnlijk geen Nederlandse clubs meer mee in europa en dan zijn wij ons voordeel kwijt. Maar ik ben er wel van overtuigd dat als deze groep bij de winterstop bovenaan staat, ze het niet meer weg gaan geven. Maar goed, we gaan nu eerst vanavond voor de beker spelen. Zo'n beetje om de tien jaar wint Feyenoord een bekerwedstrijd tegen die neuzen. In 1984 lukte dat dus dankzij Peter Houtman. In 1995 was Mike Obiku de held door in het Olympisch Stadion in de verlenging de gol den goal te maken: 1-2. Het was de enige nederlaag in alle competities van de thuisclub in dat seizoen en Fey enoord won dat seizoen vervolgens ook de beker. En in 2003 was het Paul Bosvelt die de enige goal van de wed strijd maakte. Dat seizoen haalde Feyenoord de finale, waarin het F.C. Utrecht van Dirk Kuyt echter te sterk was. De tien jaar zijn ruimschoots voorbij, het is er weer tijd voor, een bekeroverwinning in een Klassieker! 39 I STADION SPORT NIEUWS

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2015 | | pagina 41