Bevrijd je lichaam van teveel opgeslagen spierspanning en laat de energie weer stromen BSR Almelo kan hulp bieden bij: www.bsralmelo.nl BSR Al Even voorstellen: Huid- Oedeemtherapie Klijnsma Pijnlijke, stijve rug en nek, migraine Hernia, spit, ischias Whiplash klachten Schouderproblemen Baby's die zonder aanwijsbare reden huilen Tintelingen of gevoelloosheid in armen, benen, vingers en tenen Fibromyalgie Onrustige benen, pijnlijke knieën en enkels Hoofdpijn, duizeligheid en misselijkheid Brandend maagzuur, constipatie of diarree Groeipijnen en andere klachten bij kinderen, kleuters en peuters Zwangerschapsongemakken, zoals rugpijn, bekkeninstabiliteit en blaasproblemen Twentepoort Oost 34 7609 RG Almelo Tel. 06 261042 06 info@bsralmelo.nl Praktijk voor Body Stress Release BODY STRESS RELEASE I Unlocking tension - Restoring self-healing Huidtherapie Klijnsma heeft sinds kort haar deuren geopend. Wij zijn gespecialiseerd in oedeemtherapie en het behandelen van de gezonde, beschadigde en zieke huid. Oedeemtherapie is een verzamelnaam voor verschillende therapieën tegen oedeem(vochtophoping). benen, de bovenkleding kan wel 2 maten kleiner zijn. Huidtherapie Klijnsma kan oedeem behandelen met speciale massage technieken, zwachtelen, lymfetaping en het aanmeten van therapeutische elastische kousen. Verder kunt u bij ons terecht voor acnetherapie, littekentherapie, anti- aging, microdermabrasie, chemische peelings, pigmentproblemen, huidonzuiverheden en huidverzorgingadvies. Nieuw in de praktijk is microneedling. Dit kan ingezet worden tegen littekens, pigment, huidveroudering of om uw huid een boost te geven. Tijdens de behandeling met de Dermapen (microneedling) wordt er gecontroleerd kleine gaatjes in de huid gemaakt, waardoor het huidvernieuwingsproces wordt gestimuleerd. Hierdoor wordt er collageen aangemaakt, en dit zorgt voor stevigere en gladdere huid. ADRES: Zeearend 2, 7609 PT Almelo Tel: 06 43 45 57 57 info@huidtherapieklijnsma.nl www.huidtherapieklijnsma.nl Oedeem kan ontstaan door een veneus probleem (bv. spataderen) of door een storing in het lymfestelsel (bijv. na verwijderen van lymfeklieren na uitzaaiing van kanker). De laatste, minder bekende categorie is lipoedeem, dit is een combinatie van vochtophoping en een stoornis in de aanmaak van vetweefsel. Kenmerkend bij lipoedeem is dat sporten en diëten geen effect hebben op de dikke Op vertoon van deze advertentie ontvangt u 10% KORTING op 1 product naar keuze van Tebiskin. (Geldig t/m december 2015)

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2015 | | pagina 28