Voorkom dure parkeerboetes mww DSLU PL ybw v**- KroJUu^tvJ JA S.B.v. Excelsior Supporters parkeren slimmer met Parkmobile, de nummer 1 Parkeer App! Word gratis klant via www.parkmobile.nl/sbvexcelsior zorgverzekeraar ~9 kleedkamer hebben zitten praten, maar zo was het niet. Natuurlijk hebben we met elkaar gesproken en beelden teruggekeken, maar daarna hebben we gewoon uitgelopen. Vorig jaar zijn we ook wel eens hard onderuit gegaan. Het is zaak dat we de draad nu oppakken." Is het dan een voor- of nadeel dal je tegen koploper Ajax speelt? „Het is altijd mooi om tegen Ajax te spelen. Vorig jaar kreeg ik ook de vraag of het lastig is om tegen Ajax te spelen en vervolgens hebben wij het ze twee keer heel lastig gemaakt. We moeten niet bang zijn of onder de indruk raken. Vorig jaar vergaten we thuis tegen Ajax een doelpunt te maken en dat brak ons uiteindelijk op. Ook daar moeten we van leren. We moeten de kansen die we krijgen verzilveren." Positief feitje is dat jullie thuis nog ongeslagen zijn. „Dat is waar. Elke club moet er een hekel aan hebben om hier tegen ons te spelen. Je hoort spelers voor de wedstrijd regelmatig klagen over het kunstgras en de afmetingen van ons veld. Prima toch? Daar moeten wij van profiteren en dan moet het niet uitmaken of je tegen Ajax speelt of tegen De Graafschap." Hoe kijk je persoonlijk eigenlijk terug op de eerste weken van dit seizoen? „Het is achteraf makkelijk om een excuus te zoeken, maar ik had in de voorbereiding last van een blessure, waardoor ik pas laat echt fit was. Door een mindere voorbereiding begon ik op de bank en was het wachten op het moment waarop ik weer mocht spelen. Het was inderdaad niet de eerste keer dat me dit gebeurde en ook nu was het mentaal iets waar ik blijkbaar weer doorheen moest. Geduld hebben is lastig, maar gelukkig kwam ik er toch weer in. Dan moetje het laten zien. Als je meent datje moet spelen, dan moet je die grote mond ook waarmaken als je de kans krijgt." Wat verwacht je van de wedstrijd van vanmiddag? „Vergelijkbaar met vorig jaar. We moeten geduld kunnen hebben en niet onder de indruk zijn van Ajax. Tegelijkertijd moeten wij gebruikmaken van de kwaliteiten die wij in onze selectie hebben en op de momenten die zeker komen ook durven te voetballen. Niet achter Ajax aanlopen, maar onze eigen momenten pakken. En de kansen die we krijgen nu wel afmaken natuurlijk..." Hork 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2015 | | pagina 13