N.E.C. DOELBEWUST DOELBEWUST p&TRlC Schrijf je nu gratis in op: nec-nijmegen.nl/fitsupport We zijn weer begonnen! Een nieuw seizoen, nieu we rondes en nieuwe kansen. Niet alleen voor de elf spelers die op het veld staan, maar voor ieder een die N.E.C. een warm hart toedraagt. Vorig jaar is N.E.C. Doelbewust begonnen met het programma FitSupport. Een online gezondheidsprogramma datje op weg helpt naar een bewuste leef stijl. Iedereen heeft namelijk profijt van voldoende slaap, gezonde en gevarieerde voeding en een goede lichaamsverzorging. Ik ga je dit seizoen helpen, stimule ren en een duwtje in je rug geven voor een bewustere leefstijl. Vul online een vragenlijst in en je krijgt persoonlijk voeding- en sportadvies, dat volledig is afgestemd op jouw per soonlijke leefstijl. Ik hoor je nu denken, hoe gaat dat dan in zijn werk?! Even voor de duidelijkheid, ik verwacht niet dat je Crum over een paar maanden een marathon loopt of al leen nog maar groene groenten eet. Je doel kan vari eren van meer fruit eten tot meedoen aan de Olym pische Spelen en alles wat daar tussenin zit. Als je meedoet, nodig ik je misschien wel uit voor een spelersmaaltijd in het Goffert- stadion of en een bootcamp sessie in de Goffert. Mijn fysiotherapeut, Han Thij- sen, geeft je dan een kijkje in de keu ken van N.E.C. en verzorgt je van tips en adviezen waar nodig. Ook kijk ik regelmatig op de website om te kijken hoe je vooruit gaat. Ik geef regelma tig voetballen en N.E.C.-shirts weg aan degene die het programma goed volgen. Daag je mede N.E.C.-supporters uit, haal het beste uit jezelf en doe mee met Fit Support! Want fitte supporters zitten lekkerder in hun vel. Groet, Emest Faber Vul een online vragenlijst in en Fysiotherapeut Han Tijshen geeft je advies, over gezonde voeding en beweging.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2015 | | pagina 7