FC Dordrecht in nieuw thuis-shirt Hoe kan je een seizoenkaart bestellen? Speciale Macron en Albert Heijn van der Poel actie! Kurto uitgeroepen tot beste speler Nieuws FC Dordrecht speelt vanmiddag zijn laatste eredivisie wedstrijd tegen Ajax in het nieuwe thuis-shirt voor het komende seizoen. Het ontwerp is goed geheim gebleven de afgelopen week. Dat het shirt in het groen wit is en de tekening van bekende schapenkop zal bevatten zal voor niemand een verrassing zijn. Alle supporters die vóór 30 mei hun seizoenkaart bestellen (en betalen) krijgen kortingsbonnen van Macron en Albert Heijn van der Poel. Met de voucher die je bij aanschaf van je seizoenkaart krijgt, ontvang je €15,- korting op het shirt (of €10,- op alle andere FC Dordrecht artikelen van Macron). Daarnaast krijgen de snelle aanvragers ook bonnen van Albert Heijn van der Poel die zes weken lang recht geven op 10% korting op de boodschappen en een lekkere fles FC Dordrecht rosé om te proosten op het nieuwe seizoen. Steun FC Dordrecht en draag je steentje bij aan de geweldige sfeer op de Krommedijk. Vorige week zaterdag werd het eerste Dordtse Voetbalgala georganiseerd in de Businessclub van FC Dordrecht. Op deze avond werd de FC Dordrecht-speler van het jaar bekend gemaakt en tevens de beste Dordtse club, trainer en de elf spelers op de verschillende posities van het Dordts elftal van het jaar. Filip Kurto ontving uit handen van wethouder Reynvaan de trofee voor beste speler van FC Dordrecht. Ook Ad Heiisman ging niet met lege handen naar huis, hij ontving uit handen van Marco Boogers een oeuvrepriis voor zijn verrichtingen bij de club. Gebruik het formulier uit dit boekje of download het inschrijfformulier SCC 15-16 en e-mail het ingevulde formulier samen met een kopie van je ID* mailen naar info@fcdordrecht.nl Kom langs bij de administratie om je formulier op te halen en in te leveren. De administratie is elke werkdag tussen 9.00 uur en 17.00 uur geopend. alleen van toepassing wanneer je afgelopen seizoen nog geeseizoen- of clubkaart van FC Dordrecht hebt besteld. De prijzen van de seizoenkaarten zijn gelijk gebleven.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2015 | | pagina 17