NAC begon dit seizoen met Nebojsa Cudelj als trainer. De Serviër werd half oktober ontslagen vanwege de slechte resultaten. Zijn assistent Eric Hellemons kreeg vervolgens een periode de leiding, maar toen ook dat geen succes bleek, werd in de winterstop oude bekende Robert Maaskant gecontracteerd. betaald voetbalorganisatie te worden die het al zo lang wenst te zijn. Conform het plan van aanpak houdt het bestuur van de club overigens nog wel rekening met een tijdelijke terugval naar Categorie I, bij de meting die in december 2015 zal plaatsvinden. Degradatie naar de Jupiler League zou NAC ver terug werpen. Daar is men zich in het Rat Verlegh Stadion terdege van bewust. Dankzij de goede reeks van zeven wedstrijden, waarin de ploeg won van Cambuur, Go Ahead Eagles en FC Utrecht en in totaal twaalf punten vergaarde, ziet de wereld er nu een stuk zonniger uit. Het vertrouwen in een goede afloop van het seizoen is volop aanwezig. Ook bij de hondstrouwe fans, die de huidige nummer zestien overal achterna reizen. club behoort tot het verleden. De KNVB heeft de lands kampioen van 1921 teruggezet naar de 'veilige' Categorie II. Houdt NAC Breda zich de komende anderhalf jaar aan haar plan van aanpak, dan is het op weg om de stabiele OVERNAME? Juist nu is het voor de Noad Advendo Combinatie be langrijk om de rustte bewaren. Om die reden weigert de commissie van aandeelhouders in te gaan op geruchten over een clubovemame. Zakenman Jan-Willem van Dijk zou een meerderheid van de aandelen willen beheren, om vervolgens boegbeeld Pierre van Hooijdonk als technisch directeur aan te stellen. De aandelen van NAC komen per I januari 2016 vrij, wat betekent dat geïnteresseerde partijen met de huidige aandeelhouders in gesprek kun nen. Momenteel telt echter maar één ding: de strijd tegen het degradatiespook In de eerste seizoenshelft was hij vaak de schlemiel van de avond, die na afloop met een gezicht als een oorwurm commentaar mocht geven voor de televisiecamera's. Maar keeper Jelle ten Rouwelaar heeft zijn plekje onder de lat behouden en is nu onderdeel van een elftal dat de weg naar boven lijkt te hebben gevonden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2015 | | pagina 37