TTNIVÉl W'fe Doe jij ook mee aan de Kidsclub-voetbaldagen in de meivakantie? Vanwege het grote succes in de voorjaarsvakantie gaan we tijdens de meivakantie twee keer de Kidsclub-voetbaldagen organiseren. Je kunt je nu aanmelden voor 4 en 5 mei en 6 en 7 mei. Als je kunt voetballen, is dat natuurlijk mooi meegenomen. Mocht je (nog) niet zo goed kunnen voetballen, dan ben je natuurlijk ook van harte welkom. Je traint namelijk op je eigen niveau. Je kunt je opgeven voor een van de twee Kidsclub-voetbaldagen, maar je mag je natuurlijk ook opgeven voor beide. De kidsclub-voetbaldagen worden gehouden op het grasveld naast het Abe Lenstra stadion en is bedoeld voor voetballers in de leeftijd van 6 t/m 17 jaar. Programma De Kidsclub-voetbaldagen hebben een dagvullend programma. Je gaat twee dagen trainen op de 'sc Heerenveen'-manier in een uniek trainingstenue (datje ook mag houden). Je begint 's ochtends om 09.00 uur en gaat rond 16.30 uur weer naar huis. Eenmaal thuis kun je nog eens goed oefenen wat je die dag hebt geleerd, want de volgende dag zul je op deze onderdelen een examen afleggen. Natuurlijk is er voor lunch en drinken gezorgd. Je wordt door je ouders/verzorgers gebracht en gehaald, maar zij zijn natuurlijk ook van harte welkom te blijven kijken! Kosten deelname Ben je lid van de Junior Heroes of Feanatics dan krijg je 14,- korting en betaal je maar 85,-. Ben je geen lid van de Junior Heroes of Feanatics dan betaal je 99,- euro. Word je nu lid van een van beide fanclubs dan krijg je uiteraard €14,- korting op je deelname aan deze voetbaldagen. Opgeven kan via www.juniorheroes.nl. VERZEKERINGEN J H kinderenkankwvr» 31

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2015 | | pagina 33