Voetbalhumor m,d8PerS r^\ - - Cf1*A FRITECH Een Fryske blik op: Het was voor Ajacied Riechedly Bazoer een bewogen wedstrijd uit tegen PSV. De jonge middenvelder won met de Amsterdammers (1-3) bij de club waar hij een groot deel van zijn jeugdopleiding doorliep. Dat niet alle fans hem dat in dank afnamen werd na de wedstrijd duidelijk. Een boze PSV-supporter zette het telefoonnummer van Bazoer online, waardoor de jongeling werd overladen met berichtjes. Geluk bij een ongeluk: het switchen naar een nieuwe telefoon hoeft Bazoer niet veel te kosten. Hij kreeg tijdens de wedstrijd namelijk een iPhoneé naar zijn hoofd geslingerd. Bij elke close up van Depay verwacht ik dat hij begint te praten tegen de camera over een of ander tv abonnement. Feyenoord - Roma is alweer even achter de rug, maar leverde wel wat humor op. Enkele reacties op de wedstrijd: "Je kunt zeggen wat je wilt, maar die scheidsrechter krijgt in een uurtje heel Nederland op één lijn. ledereen vindt de man een xxx". "Wat een geneuzel over dat fruit. Gaan met die banaan!" Als een banaan als racistisch wordt bestempeld, terwijl er geen racistische intenties waren. Wie is dan de racist? Love bananas, hate UCFA, aldus een spandoek in de Kuip. Ook bij de wedstrijd van Ajax was er tegen Legio genoeg te beleven. De speaker waarschuwde het stadiongeluidsbandje te stoppen met de kwetsende spreekkoren en Jasper Cillessen gaf alweer een assist. De doelman heeft nu meer assists gegeven dan penalty's gestopt in zijn carrière. De KNVB geeft FC Twente nu 3 punten in mindering. Bij een volgende keer worden ze teruggezet naar de 2. Bundesliga. Dat voetballers nog wel eens ijdele trekjes hebben, is niet zo'n schokkend nieuws. Maar iedere maand een haarstyliste inhuren om het kapsel van je wassen beeld bij te werken... Volgens een medewerker van het Madrileense museum Museo de Cera is dat bij Cristiano Ronaldo echter het geval. Wie overigens denkt dat die kapster haar kunsten dan op een pruik moet laten zien, komt bedrogen uit. 'Het kapsel is van echt mensenhaar, afkomstig uit India', aldus de medewerker. Anouar Kali begint lekker bij zijn nieuwe club Qatarese werkgever Al Arabi. De van FC Utrecht overgenomen middenvelder wordt direct na aankomst doorverwezen naar Al Mesaimeer, een clubje op het tweede niveau. "Dit is een klap in mijn gezicht", aldus Kali. Spelers van ADO Den Haag mogen hun shirts niet meer afstaan na de wedstrijd, op straffe van fikse boetes. Op zich wel vreemd, met de connecties die de club tegenwoordig heeft in China, zou je zeggen dat de shirts goedkoop bij te maken zijn. Vorige week zondag was het Internationale vrouwendag. Uiteraard werden erwaarschuwings- tweets geplaats bij de diverse voetbalclubs. "Oproep aan alle voetbalsupporters i.v.m. Internationale vrouwendag kan het parkeren rondom de stadions voor extra oponthoud zorgen". Evenvoordestatistieken....Onze Henkie (Veerman) heeft in zijn eentje nu meer eredivisiegoals gescoord dan Messi, Christiano Ronaldo en Neymar bij elkaar. Simon Bijker Heerenveen Buitenpost Fritech.nl PERSONEELSDIENSTEN uitzenden detacheren werving selectie zzp-bemiddeling payrolling 23

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2015 | | pagina 25