'Meet Greet' pakt succesvol uit nïïïïr MMICTi voor luxe en comfort Extra Pompebledsje-prijs i [verrassend COMPLEET! 15 Een Meet Greet met een speler van sc Heerenveen is, naast de vele andere mooie prijzen, een prijs die de kopers van it Pompebledsje kunnen winnen. De winnaar is de enige die in het programmablad een poster aantreft die aangeeft dat hem of haar een Meet Greet wacht. Van de Meet Greets die tot dusver de revue passeerden, mag zonder overdrijven worden gezegd dat ze een groot succes zijn. De telkens weer opgetogen gezichten van de winnaars, zowel tijdens als na de Meet Greets, spreken wat dat betreft boekdelen. Voldoende reden voor een korte terugblik op de tot nog toe gehouden Meet Greets. Jeroen Hof en Marten de Roon De twaalfjarige Jeroen Hof uit Oldemarkt was de eerste die dit bijzondere 'mazzeltje' te beurt viel. Vergezeld van zijn vader maakte hij de reis naar het Abe Lenstra stadion voor een Meet Greet met sc Heerenveencaptain Marten de Roon. Nadat zijn gesprekspartner gearriveerd is en alle (vriendelijke] beleefdheden zijn uitgewisseld, brengt de scholier van het Wolvegaster Linde College zijn vragenlijstje in de aanslag. Met een quasi bevreesde blik op het lijstje merkt Marten de Roon op: "Je brengt me hopelijk niet in verlegenheid hè." Waarmee het ijs direct gebroken is en Jeroen in alle vrijheid zijn vragen kan afvuren. Zo komt hij te weten dat zijn favoriete voetballer tot zijn negende idolaat was van Mare Overmars. "Maar daarna werd ik fan van Steven Gerrard en dat ben ik nog steeds", vertelt De Roon. Tijdens zijn periode bij Feyenoord blijkt de Heerenveenmiddenvelder bij de jeugd samengespeeld te hebben met onder anderen Jason Cabral, Jordy Clasie en Rajiv van La Parra. Jeroen kijkt er zichtbaar van op Tijdens het steeds geanimeerder wordende gesprek, komt Jeroen nog een keur aan interessante feiten te weten. Tot slot slaagt hij erin de Heerenveenaanvoerder alsnog in verlegenheid te brengen. Of hij zijn brood weieens bij de bakker om de hoek koopt? "Hoezo", is De Roons logische reactie. "Omdat mijn klasgenoot, van wiens ouders de bakkerij is, dat graag wil weten", antwoordt Jeroen. "Eerlijk gezegd, halen wij ons brood altijd bij de supermarkt", bekent Marten de Roon. "Maar je hebt gelijk, dat zouden we best kunnen doen!" Geraldo Alkema en Joey van den Berg Dankzij zijn pake beleefde de tienjarige Geraldo Alkema een Meet Greet met Joey van den Berg. Want pake was degene die in het programmaboekje van het thuistreffen met PSV de poster voor een Meet Greet aantrof. Zo kwam het dat de jonge inwoner van Joure vol verwachting de trappen besteeg, leidend naar de fraai vernieuwde OSSH-ruimte. Zichtbaar onder de indruk liet het gezelschap zich in

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2015 | | pagina 17