FC UTRECHT JEROEN VERHOEVEN w RUUD BOYMANS 1 Robbin Ruiter 2 Mark van der Maarel 3 Ramon Leeuwin 5 Christian Kum 6 Anouar Kali 7 Edouard Duplan 8 Willem Janssen 9 Ruud Boymans 10 Nacer Barazite I I Tommy Oar 13 Gévero Markiet 14 Kai Heerings 15 Mark Diemers 16 Yassin Ayoub 17 Michael Zullo 18 Fernando Quesada 20 DannyVerbeek 21 Kristoffer Peterson 24 Yannick Cortie 25 Timo Letschert 26 Sean Klaiber 27 Gyliano van Velzen 30 Jeroen Verhoeven 34 Jeff Hardeveld 37 Gyrano Kerk 39 Cedric Badjeck 41 Hamza Boukhari 44 Sofyan Amrabat 45 Rubio Rubin 46 Menno Heus 47 Rodney Antwi 49 Issa Kallon Laat ze maar lachen, laat ze maar g zingen. Jeroen Verhoeven hoort ze niet eens meer, de grappen en de grollen over zijn postuur die in den lande van de tribu nes rollen. Waarom zou hij zich ook druk maken? Als Verhoeven (34) over een jaar of wat met keeperspensioen gaat, kan hij terugkijken op een schitterende carrière, inclusief drie seizoe nen en twee landstitels Ajax. In Amsterdam was hij derde keus, maar dat weerhield hem niet van optredens in competitie, beker toernooi én Europa League. In Utrecht fungeert hij als stand-in voor nummer I Robbin Ruiter FC Utrecht moet het tegen Ajax zonder zijn productiefste pion stellen. Ruud Boymans staat achter Michiel Kramer tweede op de topscorerslijst. De 25-ja- rige spits raakte vorig weekend geblesseerd in de thuiswedstrijd tegen Heracles en moet voor lopig toekijken. Boymans miste ook al de eerste weken van dit seizoen na een ongelukkige val op zijn schouder Het blessure leed overschaduwt een verder uitstekende start in Utrecht voor Boymans, die als huurling van AZ vorig seizoen een voornaam aan deel had in het kampioenschap van Willem II in dejupiler League.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 36