RlCORP DE TEGENSTANDER 37 Samuel Armenteros wordt dit seizoen gehuurd van Anderlecht. De voormalige aanvaller van Heracles en Feyenoord staat met acht treffers vierde op de topscorerslijst van de Eredivisie. geconcludeerd dat Willem II, in 1955 de eerste lands kampioen sinds de start van het Nederlandse betaald voetbal, een voorbeeld heeft genomen aan Cambuur Leeuwarden en Go Ahead Eagles. Die twee clubs wisten zich na hun promotie te handhaven in de Eredivisie en deden dat bovendien op een wijze waarmee de harten van het Nederlandse voetbalpubliek werden veroverd. Een tot in de puntjes uitgestippeld strijdplan gecombi neerd met een flinke dosis inzet heeft ook tweevoudig bekerwinnaar Willem II al een aantal aansprekende resul taten opgeleverd. Zo eindigde de Brabantse burenruzie met NAC in een 2-1 overwinning voor de Tilburgers, noemde Streppel de I -2 zege op Feyenoord "geen ver rassing" en vertrokken sc Heerenveen (2-1en AZ (3-0) puntloos uit het Koning Willem II Stadion. CREATIEF Onder meer door deze resultaten hoeft Willem II, dat haar begroting deze zomer verhoogde van 5,6 naar 8 miljoen euro, zich voorlopig geen zorgen meer te maken over lijfsbehoud. Bovendien weet men in Tilburg wat strijden tegen degradatie inhoudt. De vele gelijkwaardige spelers van Willem II gaan voor elkaar door het vuur en vechten voor elke meter. Door creatief te handelen heeft de clubleiding met be scheiden middelen toch een Eredivisie-waardige selectie op de been gebracht. Clubtopscorer Samuel Armenteros (acht goals) en Kostas Lamprou, twee spelers die vorig sei zoen de reservebank van Feyenoord warm hielden, doen het vooralsnog uitstekend bij Willem II. Daarnaast krijgen ook aanwinsten als Robert Braber, Jerson Cabral, Ben Sahar, Frank van der Struijk en oud-Ajacied Mitchell Dijks regelmatig speelminuten in het eerste. Terell Ondaan, jeugdproduct van Ajax, wordt gezien als een groot talent. Wie er vanavond ook speelt, angstig voor een bezoek aan de Eredivisie-kampioen is men in Tilburg zeker niet. Dat blijkt ook wel uit de woorden van Streppel. 'Als we een team zijn, dan kunnen we iedereen verslaan. Ook Ajax,' zei de trainer na de recente 0-4 overwinning op FC Dordrecht. Trainer Jurgen Streppel heeft een kort onderhoud met de in Tilburg teruggekeerde routinier Frank van der Struijk.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 37