Cambuur up social media Nieuws Nieuws Nieuws Nieuws Nieuws Nieuws Damesteam SC Cambuur zesde op Homeless World Cup in Chili Dutch Street Cup SC Cambuur @SCCambuurLwd De officiële twitterpagina van SC Cambuur. Like ons ook op M Facebook: facebook.com/sccambuur. http://www.cambuur.nl 50 Volgers 17.502 rzjjjjjj uijy, jjJ Het damesteam van SC Cambuur heeft geschie denis geschreven op de Homeless World Cup in Chili. De dames onder leiding van René van Rijs wijk zijn namelijk op het voormalige 'WK voor dak- en thuislozen' op een hele knappe zesde plaats geëindigd. Gastland Chili ging er zowel bij de heren als de dames met de hoofdprijs van door. De sportiviteit uitgedragen door de Nederlandse delegatie werd ook opgemerkt door de organisa tie van de Homeless World Cup. Internationaal hoofdscheidsrechter lain McGill zei over de fair- play-regel, die tijdens het toernooi centraal staat: "Sommige teams zeggen: het is toch logisch dat je na een verloren wedstrijd boos bent? Tegen hen zeg ik: 'Kijk maar eens hoe Nederland dat doet'." De Cambuur-dames mochten naar Chili afreizen vanwege het winnen van 'Dutch Street Cup'. Dit is een sportcompetitie tussen steden voor men sen uit de Maatschappelijke Opvang. De deelne mers worden zowel op sportief- als op maat schappelijk gebied intensief begeleid. Via dit project hebben de afgelopen jaren honderden deelnemers zicht op een betere toekomst gekre gen. De één wordt trainer, de ander scheidsrechter of vrijwilliger bij een sportver eniging. Gedurende één seizoen vinden Dutch Street Cup-evenementen plaats in vijfentwintig steden in Nederland. De winnaar van de Dutch Street Cup vertegen woordigt Nederland op de Homeless World Cup. Vanuit de maatschappelijke stichting 'Cambuur Verbindt' werkt SC Cambuur al een aantal jaar mee aan dit geweldige project. SC CAMBUUR

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 8