Nieuws SC Cambuur in 1/8 finale KNV6- Beker uit tegen Heracles Jong Groningen/Cambuur doet goede zaken in Leeuwarden Stadionspeaker Rein de Vries dag gevolgd door de NOS De loting heeft uitgewezen dat SC Cambuur het in de achtste finale van de KNVB-Beker moet opnemen tegen Heracles Almelo. De aftrap van dit duel is op dinsdag 16 december om 20:65. Eerder dit seizoen speelden SC Cambuur en Heracles Almelo ook al tegen elkaar. Toen werd het door een late treffer van Michiel Hemmen 0-1wat voor SC Cambuur de eerste uitoverwinning in ruim een jaar betekende. Een lekkere temperatuur, een miezerig weer tje, kortom: ideale omstandigheden voor een voetbalwedstrijd. Jong FC Groningen/ SC Cambuur moest in het Cambuurstadion win nen van Jong PEC Zwolle om in de race te blij ven voor een plek in de kampioenscompetitie. En dat deed het team van Jan Bruin en Casper Goedkoop. Eigenlijk was het treffen al binnen het half uur beslecht. De thuisclub, met Cambuur-spelers Harm Zeinstra, Erik Bakker, Michiel Hemmen, Mart Dijkstra, Berend Jan Schootstra en na de rust ook nog Oebele Schokker in de gelederen, had aanvankelijk geen kind aan de Zwollenaren. De bezoekers, met onder anderen Kevin Begois, Wout Brama en Mustafa Saymak, stonden al na negen minunten met 1-0 achter door een prima goal van Hristiyan Denkovski. PEC raakte nog wel de lat boven Zeinstra, maar keek na 22 minuten al tegen een 2-0 achterstand aan toen Bakker een vrije trap in de korte hoek krulde en Jafar Arias het laatste zetje gaf. Arias was een minuut later opnieuw trefzeker, nu met een fraai schot. Michiel Hemmen tikte vlak voor de rust een voorzet prima door en Arjen Hagenauw zorgde voor de afronding: 6-0. Wedstrijd gespeeld, buit bin nen. In de slotfase redde Saymak de eer voor de Zwollenaren, 6-1 Vorige week zondag rondom de wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord werd onze sta dionspeaker Rein de Vries een dag gevolgd door de camera's van de NOS. Rein is al sinds 1985 de vaste speaker bij alle elftallen van SC Cambuur en werd hiervoor afgelopen jaar benoemd tot erelid. Het item is terug te vinden op de website van de NOS.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 25