m m De BCU heet u van harte welkom! Urk staat sportief 'op zijn kop' in in IT IT IT IT IT A Ifl IIIIIIII ll^ll De act'v'te'ten van de Hfe Business Club sv Urk KC^ J (BCU) zijn er op gericht t!^ om de club financieel sv te ondersteunen, maar vooral ook om de jeugdafdeling de benodigde faciliteiten te bieden. Deze afdeling is ontzettend groot en vraagt naast grote organisatorische inspanningen ook grote financiële middelen. En daar helpt de BCU bij. Dat kunnen wij uiteraard niet zonder de inbreng van onze sponsors. We zijn er trots op dat er zoveel bedrijven zijn die al jarenlang de jeugdafdeling van onze geweldige dub finan cieel ondersteunen. Gelukkig zien steeds meer ondernemers en middenstanders het doel en nut van onze inspanningen. De jeugd op een verantwoorde manier bezighouden.'En de pres tatieteams zo faciliteren dat er voldoende door stroming is om met ons eerste elftal met eigen jeugd op een zo hoog mogelijk niveau te pres teren. Naast het BCU lidmaatschap zijn verschil lende mogelijkheden om onze club financieel te ondersteunen. Er zijn een aantal pakketten samengesteld, maar er is ook de mogelijkheid om maatwerk af te spreken. Natuurlijk krijgt u heel wat terug voor uw financiële ondersteu ning. Dat staat allemaal omschreven in de spon sorbrochure en op de website van SV Urk. U kunt dan denken aan seizoenkaarten, zitplaatsen op de tribune, gratis consumpties bij de thuiswed strijden van Urk 1, naamsvermelding op het bord bij de ingang van het sportpark, advertenties in de presentatiegids, clubblad en programmablad. Verder de lichtkrant, reclame op de beeldscher men en borden. Urk 1 komt weer uit in de hoofdklasse, dus u krijgt nog meer exposure via bijvoorbeeld Urk TV en Omroep Flevoland. Doet u mee en helpt u ons de club te ondersteunen? Mail of bel even en wij maken een afspraak met u om meer informatie te kunnen geven of om vrijblijvend kennis te maken. E-mail: businessdub@svurk.nl Wat een spanning op donderdagavond 25 september 2014. Welke club zou het wor den? Eindelijk de verlossende loting. Yes, Ajax! Een moment om nooit te vergeten. Op 28 oktober is het dan zover. SV Urk - Ajax. Een droomwedstrijd. Een mooiere opmaat naar het 75-jarig bestaan van SVU kun je je niet wensen. De voorbereidingen zijn in volle gang. Heel veel vrijwilligers zetten zich hiervoor in. Zonder hen was het niet gelukt. Wat Ajax misschien nog niet weet, is dat onze spelers - mede dankzij Rolt de Boer - in top conditie zijn en er helemaal voor gaan. Mentaal is SVU niet te verslaan. Hoe dan ook: er moet gescoord worden. Een makkie? Nee, zeker niet. Is winst mogelijk? Natuurlijk gaan we voor de winst, dat is duidelijk! Ajax krijgt heel wat te stellen... Ik wens iedereen een topwedstrijd toe. Een avond om nooit te vergeten! Een avond waar Urk sportief 'op zijn kop' staat. Een sportieve groet en good luck van een trotse burgemeester, Pieter C. van Maaren 5

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2014 | | pagina 5